Bill Gates sırlarını açıkladı!

Microsoft'un efsane patronu Bill Gates'ten ilginç bir röportaj daha... İşte Gates'in bilinmeyenleri.

  • Zeynel A. Öztürk

Microsoft'un efsane başkanı Bill Gates, çocukları hakkında bilinmeyenleri bir röportajında açığa çıkardı. Çocuklarının kendisiyle Travie McCoy ve Bruno Mars'ın hit parçası 'Billionaire' ile şakalar yaptığını söyleyen Gates, 'Bana bu şarkıyı söylüyorlar, çok komik' dedi.

Daily Mail'e konuşan Gates, zamanı geldiğinde çocuklarını zenginlik içinde şımartmayacağını da söyledi. Gates çocuklarının inanılmaz bir eğitim göreceğini ve sağlık sorunlarıyla ilgileneceğini, ancak gelir anlamında bir iş bulup çalışmalarının gerektiğini söyledi.

Gates, çocuklarına iPod almayı da hiç düşünmüyor: 'Windows karşılığına sahipler. Zune kullanıyorlar ve bu harika bir taşınabilir Windows çalıcısı. Hiçbir şeyden yoksun değiller.'

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

Ne zaman Bill Gates çocuklar hakkında bir röportaj yapsa ipod geçiyor mutlaka. Ya acayip bir ezik psikolojisi içindeler ya da Apple parayı basmış microsoft bile reklamını yapıyor.

Hakli ne yani cocuklarini simartsa da bir iki tane daha mi Paris Hilton bozmasi cocuk ortalikta dolansa.

Tam bir ekol.Steve Jobs gibi tüccarları tanrı yaparsanız bill gates gibi dahileri ezik.Micro seni deviyoruz.Bill apça bize 50 liraya win8 serial lazım :)

Başlık bu kadar iddaalı olmasa iyi de.. çok az şey var burda.. ben de heveslenmiştim neler neler var bakalım diye kurulmuştum koltuğuma :D.. tabi güzel bir yazı yine de.

disiplin dediğin böyle olur. bizdeki gibi çocuklarını şımartmıyorlar. büyüyünce şımarık uyuşturucu bağımlısı alkolik fertler yetiştirmiyorlar.

klasik baskıcı baba. sen kimsinki çocukalrının ne kullanıp kullanmayacağına karışıyorsun?

CEP HARÇLIĞI GÜNLÜK 1.MİLYON DOLARMI? richie rich GİBİ Mİ YANİ

?????????????:)

Ne kadar zengin olursanız olun bir iPod bile alamıyorsanız, gülerim... :)

Şimdi windows karşıtları bunada birşey bulurlar neyse. Adam gibi adam işte :)

ben takdir ettim

Helal Bill :D

helal olsun,çocuklarını şımartmaması güzel bir şey

ay Biiiiil yerim ben seni ayooool!!

benim niye ipod um yok baba bize niye ipod almıyorsun diyor :D

Sen de yorum yaz