Bill Gates'ten teknoloji kehanetleri!

Microsoft'un emekli patronu Bill Gates, yakın gelecekte bizleri nelerin beklediğini böyle anlattı...

  • Cem Şancı
Bill Gates'ten teknoloji kehanetleri!

Bir TV programına katılan Bill Gates, yakın gelecekte karşımıza çıkacak yeni teknolojilerden bahsederek ilgi topladı. PC'lerin çok yakında sesi, görüntüyü ve el yazısını tamamen sorunsuz bir biçimde tanıyarak çalışabileceğini anlatan Bill Gates aynı zamanda kağıt inceliğinde tabletlerin de hayatın bir parçası olacağını vurguladı.

Tabletlerin daha kullanışlı ve pratik cihazlar olması için daha çok çalışmanın yapılması gerektiğinin altını çizen Gates şu anda tabletleri inceltmek için de önemli projelerin sürdürüldüğünü ve bunların eninde sonunda meyve vereceğini söyledi.

Bill Gates ayrıca, Bill ve Melinda Vakfı tarafından hazırlanan mektubunun duyurusu için bir viral vide hazırladığını da açıkladı ve video program sırasında yayınlandı. Gatesletter.com adresinin vurgulandığı videoyu You Tube'da bu link üzerinden seyredebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Arkadaşlar Bill Gates'in o kadar parası var ama sanırım çok hasta ki yüzü öyle olmuş. Bu ustaların sonları niye böyle. Güzelim Steve Jobs da pisi pisine gitti. Acaba bilgisayarların zararlı bir ışıması falan mı var? Ben çok merak ediyorum bu konuyu keşke araştırılsa varsa yoksa yeni işletim sistemi geliyor mu gelecek mi diye bakınıyoruz. Windows 9 değil de Windows 3 çıkıyor olsaydı da sağlığımızdan olmasaydık. Sevgiler.

Ahaha bill gates'i ne hale getirmişler remix süper olmuş :)

Bill genelde bizimde tahmin edebileceğimiz şeyleri söylemiş. Zaten bunları gündelik yaşamımızda da görüyoruz. Ses tanıma olayı bence de artık bir kesinlik kazanmalı :)

boşsun gates boşsun. hiç boşuna çabalama artık...

18.02 boş olan asıl sensin boş dediğin adamın işletim sistemi milyar tane cihazda yüklü

arkadaşlar bu bill gates`in kehanet çabaları pek bir ünlüdür ancak 12 eylül 2001 tarihinde "11 eylül saldırları olacak" tadında kehanetlerdir boşuna vaktinizi ziyan etmeyin değmez! steve job ve bu birilerinin (!) desteği olmadan hiçbir halt yapamayack kişilerdir! (evet apple fanlardan görelim eksileri :)

o değil de steve job kim kardeş?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost