Bimeks Adana Teknoport açıldı!

Teknoloji firması Bimeks, yılın ilk açılışını burada gerçekleştirdi! İşte büyük açılış...

Bimeks, sekizinci teknoport mağazasının açılışını 28 Ocak Cumartesi günü saat: 09.00'da Adana M1 Alış Veriş Merkezi yanında, Adana Vali yardımcısı Reşat Özdemir ve Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar'ın katılımıyla gerçekleştirdi. 1100 metrekare satış alanıyla hizmet verecek olan mağaza tüm Adana ve çevresinin her türlü teknoloji ihtiyacını karşılayacak. Mağazada bilgisayardan cep telefonuna, fotoğraf makinesinden mp3 player'a, televizyondan oyun konsoluna, küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya binlerce ürün Adanalıların beğenisine sunuldu.

2011 yılında 22 açılış gerçekleştiren Bimeks, mağaza sayısını Adana'ya açtığı 2. mağaza ile 56'ya yükseltti. Hibrit büyüme sistemi ile kendine özgü franchise sistemi ve teknoport mağazaları sayesinde Anadolu'da hızla büyümeyi hedefleyen Bimeks bu yılsonuna kadar mağaza sayısını 80'e çıkaracak. Bu doğrultuda açılan Adana teknoport mağazası ile Bimeks'in toplam satış alanı 34.900'e çıktı.

Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar açılışta yaptığı konuşmada "Ülkemizin Büyük Şehirleri arasında yer alan Adana'daki teknoloji talebi oldukça fazlaydı. Böyle büyük bir şehre teknoport mağazasının da çok yakışacağını düşündük. Adana'ya açılan yeni teknoport mağazamız sayesinde daha çok teknoloji ürünü, Bimeks farkını ortaya koyan hizmetlerle Adanalıların hizmetinde olacak. " şeklinde konuştu.

"Bidakka"" hizmeti, açılışta sunulan indirimler

Ayrıca Bayraktar; internet online alışverişte bir yenilik olan Bidakka hizmetinin de çok yakında Adana'da da hizmete gireceğinin müjdesini verdi. Bimeks "bidakka" hizmetiyle Bimeks.com.tr adresinden verilen siparişleri dakikalar içinde müşterilerine ulaştırarak internet alışverişinde bir ilke imza atmıştı. Bimeks'ten alışveriş yapmanın bir diğer avantajı ise "bipara". Bimeks'ten alışveriş yapan bir müşteri, satınaldığı her hangi bir ürünün 3 gün içinde fiyatının düşmesi halinde aradaki fiyat farkı hesabında "bipara" olarak birikiyor ve sonrasında hiçbir kritere bağlı kalmadan istediği üründe kullanabiliyor. Müşterinin yapması gereken sadece e-mail veya GSM numarasını doğru olarak kaydettirmek.

Adana ve çevresine, kaliteli teknoloji sunan Bimeks, Teknoport mağazası açılışında onlarca üründe çok özel indirimler yaptı. Açılışa özel Samsung i9100 Galaxy Tablet S II 1849 TL yerine 1529 TL; i5 işlemcili HP Pavilion Notebook 1967 TL yerine 1149 TL; HP Compaq Mini Netbook 865 TL yerine 420 TL; Olympus Fotoğraf Makinesi 209 TL yerine 149 TL; 32" LG LED TV 1399 TL yerine 899 TL; LG 42" 3D LED TV 2699 TL yerine 1899 TL, Lenovo Notebook 1858 TL yerine 999 TL olarak satışa sunuldu.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Sözde 2011 Temmuz'un sonunda, Yalova'ya da Bimeks açılacaktı. Ocak 2012 oldu. Herhangi bir hareket yok, hala Bimeks bekliyoruz.

Dün ordaydım. Çok hoş bir binanının saçma bir yerine kurmuşlar. Orası daha çok bebek-çocuk ürünleri satılan bir mağazaydı. Ve hala öyle. Mağazaya bir giriyorsunuz heryerde bebek-çocuk ürünleri. Ama ben Bimeks için gelmiştim?? Bimeks merdivenlerle yukarıya çıktığınızda karşınızda. Ne alaka yani?? Komik geldi bana... Haha... :)

Real' güzel olmuş bir büyük teknoloji mağazası daha :) Mediamarkt'a mutlaka uğruyorum gittiğimde bir uğrak yeri daha çıktı :)

sevindirici bi gelişme. carrefour da da vardı ama oraya hiç gitmiyordum. bu daha iyi oldu.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play