Bing artık başka bir şey!

Microsoft'un arama motoru Bing, artık sizin bildiğiniz gibi bir şey değil! İşte değişim...

  • Zeynel A. Öztürk

Microsoft, Bing arama motorunda kullandığı "karar verme motoru" etiketini kaldırdı. Bing'in son sloganı ise Bing Blog'unda ortaya çıktı: "Bing is for doing" ("Bing bir şeyler yapmak içindir")

Yeni Bing reklamı, "karar motoru" sloganını bir adım ileri taşıyor. Zira Microsoft'a göre Bing, artık sadece karar vermiyor ve işleri de yerine getiriyor. Microsoft, reklam kampanyasında son zamanlarda spor spikerliği yapan Amerikan snowboard'cu Kevin Pearce'a yer veriyor. 2010 Olimpiyatları'nın gözde sporcusu Kevin Pearce, geçirdiği bir snowboard kazası sonucunda beynine hasar almıştı. Microsoft, Pearce'ın büyük zorlukların üstesinden gelmesinin ve rehabilitasyon döneminden güçlü bir şekilde geçmesinin kendilerine ilham verdiğini ve Bing ile "daha fazlasını yapmaya" ittiğini söylüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Bir kere türkçe desteği olmayan bir arama motoru. Microsoft gibi bir şirket için büyük bir eksi. Bugüne kadar binge ihtiyacım olmadı. Bundan sonra da olurmu bilemem.

aynen katılıyorum...

Bing Arama Moturumuydu Yeni Farkettim Ben Onu Boş Beyaz Temalı Bi Site Sanıyordum..En Son Arama Yaptıgımda O Kadar Farklı Şeyler Cıkmıştıki 2 Senedir Nerde Bing Yazısını Görsem Kafamı Ceviriyom..Bırakın Google İşini Biliyor....

helal be google varken bing ne diye kullanılıyor ki diyorum bende :)

Sıradan kitleye Google, daha entelektüel, alternatif kitleye Bing!..

Sen de yorum yaz