BiP ile Hediye Avına Çık, Sürprizleri Kazan

Turkcell, Türkiye'nin yenilikçi iletişim ve yaşam platformu BiP iş birliği ile hediye avı başlattı.

BiP ile hediye avına çık, sürprizleri kazan

Turkcell, müşterileri için BiP işbirliği ile yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. BiP üzerinden sunulan 'Sürpriz Nokta' kanalıyla Turkcell kullanıcıları, mobil cihazlarından hem dijital oyun oynayacak hem de birbirinden özel hediyeler kazanacak. Turkcell'liler 'Sürpriz Nokta' ile harita üzerinde saklanmış hediyeleri Armağan Emocan'la birlikte bulacak.   

Kampanya kapsamında belirli lokasyonlarda konumlanan hediye paketlerini toplayan Turkcell müşterileri, aylık 5 GB'lık internetten 1 aylık fizy Premium üyeliğine, Turkcell içi 1000 dakika konuşmadan Turkcell'deki alışverişlerinde geçerli 50 TL'lik Paycell kullanımına kadar birçok farklı hediyeyi kazanma şansına sahip olacak.

Türkiye'nin her yerinde sadece BiP'ten bulunabilen hediyeler bırakan Turkcell, bu sayede binlerce hediyeyi müşterilerine ulaştıracak. Hem iOS hem de Android işletim sistemlerinde çalışan BiP'in Keşfet bölümünde yer alan 'Sürpriz Nokta' kampanyasından tüm Turkcell müşterileri yararlanabilecek.

Hediyeler nasıl kazanılacak?

  • BiP'in Keşfet bölümünden Sürpriz Nokta kanalını takip edin.
  • Oyna butonuna tıklayın.
  • BiP'in konumunuzu algılama özelliğini aktif hale getirin.
  • Karşınıza çıkacak hediye haritasından konumunuza yaklaşın.
  • Ardından size en yakın hediyeyi bulun.
  • Bulduğunuz hediyenin yanına gidip, kazan butonuna tıklayın.
  • Günde 5 farklı hediyeye kadar kazanın.

Kampanyayla ilgili geniş bilgi ve hediyeler için www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/surpriz-nokta-kampanyasi adresini ziyaret edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz