Bir fikriniz mi var? Paylaşın, kazanın!

Sadece fikirlerinizi paylaşarak ödüller kazanmaya ne dersiniz? İşte bunun en kolay ve eğlenceli yolu!

Bir fikriniz mi var? Paylaşın, kazanın!

Avrupa'nın en büyük pazar araştırma panellerinden biri olan Talk Online ile CHIP Online işbirliği çerçevesinde hazırladığımız Talk Online Panel'e ücretsiz üye olun, anketleri doldurun, puan toplayın ve puanlarınızı hediye çeklerine dönüştürün! 

Hemen üye olun ve anında puan kazanmaya başlayın.

Üyelik ücretsiz ve anket doldurarak puan kazanabiliyorsunuz. Kazandığınız bu puanları, alışverişlerinizde kullanılmak üzere hediye çeklerine dönüştürebiliyor veya STKlara bağışta bulunabiliyorsunuz. 

İlgileniyor musunuz? O zaman ayrıntılar için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli!

Hemen üye olun ve anında puan kazanmaya başlayın.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Çok yararlı ve ilgi çekecek fikirlere, puan karşılığında sahip olmak, sanki fikir sahiplerini kandırmaca gibi geldi bana.

@26 Ağustos 2016 23:14 ÖYLE DÜŞÜNME BENDE DÜNYANIN VE TÜRKİYENİN İLK VE TEK BÜYÜK ANKET ŞİRKETİ OLAN GFK ARAŞTIRMA ŞİRKETİNE EVDE AKŞAMALRI İŞTEN GELİNCE BOŞ ZAMANLARIMDA YAPTIĞIM ALIŞVERİŞLERİN FİŞLERİNİ ATMIYORUM FİŞLER VE ÜRÜNLERİ NERELERDEN ALDIYSAM BARKOD OKUYUCUYLA SİSTEME GİRİYORUM KİTAPÇIKTAN BİMDEN ALDIYSAM ONU SEÇİYORUM VEDE ALDIĞIM ÜRÜNLERİM TOPLAM FİYATINI YAZIYORUM SONRADA NE ÜRÜNÜ ALDIYSAM OKUTUYORUM PUAN BİRİKTİRİYORUM KATALOKTA EN PAHALLI ÜRÜN 9000 PUANLA TELEVZİYON

Güzel bir fikriniz varsa gerçekleştirmeye çalışın. Daha çok kazanırsınız.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play