Bir internet dahisi İstanbul'a geldi

Hepimizin yakından tanıdığı sosyal ağların yaratıcısı Jason Goldberg yeni projelerini duyurdu.

İstanbul'da bir Web girişimcisi
Jason Goldberg İstanbul'da sorularımızı yanıtladı.

Web 2.0 alanında yaptığı yatırımlarla internet sektörüne dinamizm getiren ve socialmedian satın alınma süreciyle birlikte XING AG'ye katılan sanal dünyanın yaratıcı çocuğu Jason Goldberg Türk internet ve iş dünyası ile buluştu.

İnternet girişimlerine ve geleceğine dair bilgiler veren Goldberg, XING Open Social platformunu da duyurdu.


Borsaya kote edilen ilk Web 2.0 şirketi ve Avrupa'nın lider iş ağı olan XING ekibine Üründen Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katılan Jason Goldberg, Türk internet ve iş dünyasıyla bir araya geldi. Seri girişimci olarak pek çok internet platformuna imzasını atan Goldberg, Open Social uygulamaları platformundaki yeni gelişmeleri ve internet dünyasına dair fikirlerini katılımcılarla paylaşırken, internette şirket kurmak isteyenleri aydınlatacak bilgiler de verdi.

Bugün düzenlenen ve katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği buluşmada Jason Goldberg, kuruculuğunu ve CEO'luğunu yaptığı sosyal haber ağı Social|Median'ın öyküsünü anlatırken, içinde bulunduğumuz dönemin internette iş kurmak için en iyi dönem olduğuna değinerek, kullanıcıları yeni birer AR-GE departmanına dönüştürmenin yolları hakkında ipuçları verdi.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir