Bir kez daha ucuz iPhone...

Apple inatla yalanlasa da, ucuz bir iPhone hayali kuranların dileği gerçek olmaya giderek yaklaşıyor

  • Ender Duman
Bir kez daha ucuz iPhone...

Özellikle Apple ürünleriyle ilgili isabetli tahminler yapmasıyla tanınan KGI Securities firması analistlerinden Ming-Chi Kuo, Apple her ne kadar inatla yalanlasa da, önümüzdeki aylarda piyasaya sunulmasını beklediğimiz "ucuz" iPhone'a ilişkin beklentilerini hazırladığı bir raporda özetledi. Apple ürünlerine ilişkin en sağlam tahminleri yapan analist olarak bilinen Ming-Chi Kuo, firmanın ucuz iPhone'un özelliklerini, 2011 yılında belirlediğini ve o tarihten beri değiştirmediğini iddia ediyor.

AppleInsider sitesine açıklamalar yapan Ming-Chi Kuo, bu yıl içinde piyasaya sürülecek olan yeni modelin, iPhone 5'te kullanılan ekrana sahip olacağını iddia ediyor. Telefonun fiyatını düşürecek en önemli değişikliğin kasanın yapımında kullanılan malzeme olacağını belirten analist Apple'ın mevcut plastik kasalardan daha sağlam bir seçenek üzerinde çalıştığını söylüyor. Kendi plastik malzemesini geliştiren firma, piyasadaki diğer telefonlarda gördüğümüz malzemeye cam lifi katarak sağlamlaştırmayı amaçlıyor. Bu şekilde sağlamlaştırılan malzeme, rakip telefonların kasalarından daha ince olacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

ucuz iphone falan gelmez hayal kurmayın. sevgili Apple diğer pazarlama firmalarına benzemez. ayrıca ucuz iphone istiyorsanız iki ayda bir çakma telefonlar çıkartan diğer komik firmaların kapısını çalacaksınız.....

@19 Mar 2013 14:22 Apple daha dünkü çocuk. Evet, istese de diğer firmalara benzeyemez...

Bence yakışmaz olmaz yani yapmasın öyle birşey iPhone herzaman kalitesini korumalı ??

apple severler: ama bizim telefonların kapağı sade plastik değil, katkılı kaliteli applestik :))

iphone 4 ucuzlasa hemen alcam

iphone zaten ucuz ama para bakımından değil..

Ucuz apple telefon getirsin kafa mı kazırım villa ama apple öyle bir şey yapamayacağına için kafamı kazımama gerek kalmaz.

iphone en salam telefonlardan biri

Sen de yorum yaz