Bir "Lite" Samsung daha (mı?)

Samsung, özellikleri zaten pek parlak olmayan bu cihazının "Lite" sürümü için kolları sıvadı!

Galaxy Tab 3'nin "lite" sürümü fazla mı "lite"?

Samsung'un, önümüzdeki ay Vegas'taki CES fuarında, Galaxy Tab 3 7 inç tabletinin özellikleri kırpılmış "lite" sürümlerini tanıtacağı konuşuluyor. Bir süredir devam eden Galaxy Note 3 Lite söylentilerinin ardından gelen Galaxy Tab Lite söylentileri, aslında çok da şaşılacak bir şey değil.

Lite sürümde 7 inç'lik tabletin ekranı 1024 x 600 piksel olacak. 1.2 GHz A9  işlemciye sahip olacak tabletin işletim sistemi ise Android 4.2 Jelly Bean'de kalacak. Dolayısıyla "lite" tabletin donanım ve yazılım olarak çok gözde bir cihaz olmayacağı aşikar; zaten Lite olmayan model de pek güçlü sayılmazdı. Ancak Samsung cihazın 129 dolarlık fiyat etiketiyle, düşük fiyatlı tablet arayanları mutlu edebileceğini düşünüyor.

Tabletinin Samsung markalı olmasını isteyenlerin, 129 dolarlık fiyatın cazibesine karşı koyup koyamayacağını hep beraber göreceğiz.

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

benim var gayette memnunum

Gereksiz bir surum.Tablet piyasasını da domine etmek icin yapılan hareket bu.

iyice cıvıttı samsung yok s4 çıkarır sonra minisini yok lte yok 4g yok cart curt . sen önce şu telefonlarının kasa kalitelerini yükselt

@14 Ara 2013 13:57 Sadece kasa mı? Komple ıslah olması gerek

kusam mı hocam?

Bunlar yakında galaxy y lite de çikarır.

Galaxy mini lite Allahtan samsung kullanmıyorum güncelleme vermek yerine yeni telefon çıkaran nadide markalardan biridir o.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir