Bir Nexus daha geliyor!

Google'ın Nexus 7 ve Nexus 10'unun yanına, sürpriz bir Nexus daha ekleniyor!

  • Levent Öztürk
Bir Nexus daha geliyor!

Görünen o ki, Google ve LG arasında sıkı bir partnerlik ilişkisi kurulmuş durumda. Koreli firmayı sarmalayan söylentilere göre, Google Nexus 8 adlı üçüncü bir Nexus tableti yola koyulmuş bulunuyor.

evleaks bir kez daha ünlü olduğu işi yapıp, son tweet'i ile LG-V510'un bir Nexus ürünü olarak piyasaya çıkacağını söylüyor.

Bu, 8 inçlik bir Nexus ürününün ilk defa ortaya çıkışı olmayacak. Daha önceleri LG G Pad 8.3'ün de Google Play sürümü açıklanmıştı. LG'nin G Pad 8.3'ünün model numarası V500'dü; yani V510'un da aynı boyda olması çok da şaşırtıcı bir durum olmaz.

Japon internet sitesi RBmen'deki sızıntılar, LG-V510'un 8.3 inçlik 1920 x 1200 ekranı, 2 GB RAM'i, 16 GB hafızası ve 4600mAh bataryası ile neredeyse aynı ürün olduğunu göstermekte. Peki bu durumu Nexus 5 ve LG G2'de olduğu gibi G Pad'in Nexus markasını bürünmesi olarak görebilir miyiz?

Nexus 8, büyük ihtimal ile, satışına yeni başlanan Retina ekranlı iPad mini 2 ve LG G Pad 8.3 ile beraber söylentileri ile soru işaretleri yaratan, Samsung'un, 8 inçlik AMOLED Android tableti ile bir yarış içerisine girecek.

Şimdilik, büyük firmaların bu tabletlerinin yarışlarının sonucunu ise ancak zaman gösterebilir...

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Bu google'in yataga girmedigi firma kalmadi, amerikan filmlerindeki gosterisli zengin kadinlara benziyor.

merakla bekliyoruz bakalım Google ve LG iş birliğinden nasıl bir ürün çıkmış.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost