"Bir sonraki muhteşem şey" geliyor!

Teknolojinin dev ismi, sadece birkaç gün sonra "bir sonraki muhteşem şeyi" tanıtmaya hazırlanıyor!

  • Ertuğrul Süngü
"Bir sonraki muhteşem şey" yolda!
Computex 2014 şimdiden merak uyandırıyor

Teknoloji dünyası, özellikle fuarlarla kendisini tüm dünyaya sunuyor. Her yeni fuar, birbirinden farklı firmanın, birbirinden farklı ürünleri anlamına geliyor. İşte bu fuarlardan birisi olan Computex için geriye az bir süre kalmış durumda ve öyle görünüyor ki birçok firma bizleri ters köşeye yatırmak için çalışıyor.

2 Haziran itibariyle gerçekleştirilecek olan fuar, dünyanın en büyük fuarlarından birisi olarak biliniyor. Dev firmaların adeta birbiri ile yarıştığı etkinlikte, şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan bir isim yer de alıyor: Asus. Bilindiği üzere Asus hemen her platformda kendisini gösteren bir firma ve her fuarda olduğu gibi yine kendisini ön plana çıkarma peşinde... Firmadan yapılan açıklamaya göre, Computex fuarında Asus, "Bir sonraki muhteşem şeyi" gözler önüne serecek. Ancak açıklamanın ne ile alakalı olduğu hakkında hiçbir bilgi yok.

Akıllı telefon, tablet telefon, tablet ve hatta laptop bile karşımıza çıkacak bu yeni "muhteşem şey" olabilir. Bakalım Computex 2014 esnasında Asus bizi şaşırtabilecek mi?   

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

samsung varken bunlara bakana cahil derim.

@31 May 2014 12:53 cahil...(samsung mu?o eskidendi :) )

Bi öncekini hatırlayan?

Ne samasungu be asusu yanından geçemez bile

asusa lafım bir dev olduğu halde telefon pazarında bu kadar pahalı olmasıdır

Sen de yorum yaz