Bir tık uzaktaki Vestel mağazası!

Bir tık uzaktaki mağaza: Vestel ürünlerine sahip olmak için artık mağazaya gitmeye gerek yok!

"Dost teknoloji" sloganıyla yola çıkan Vestel, internet üzerinden ürün satışını başlatan ilk dayanıklı tüketim markası oldu.

Türkiye genelinde 1000'i aşkın satış noktasının yanı sıra artık emagaza.vestel.com.tr adresinde de tüketicilerle buluşan Vestel, sanal ortamda yüzlerce elektronik, beyaz eşya ve bilişim ürününü satışa sunuyor.

Sitede en büyük ilgiyi LCD TV ve çamaşır makinesi modelleri görüyor. Vestel e-mağaza ziyaretçilerine sunulan özel fırsatları, Twitter üzerinden ve vestelemagaza hesabından takip etmek mümkün. Kullanıma açıldığından beri büyük ilgi gören Vestel e-mağazanın şimdiden 2 bin'e yakın üyesi bulunuyor.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

aman abicim aman vestel mi? uzak dursun zamanında herşeyi vestel aldım şimdi bin ama bin pişmanım kesinlikle maksatım karalamak diğil siyah eşyası tamam servisimi ok ama beyaz eşyası tam bir faciya ben beyaz eşyada ne olursa olsun vestel asla
artık beyaz eşyada iki marka var oda aynı fabrikanın bosh ve profilo,dan vazgeçmem almanlar bu işin uzmanı kim ne derse desin

vestel i tebrik ediyorum.Çünkü bu geç kalınmış bir uygulamada ola böyle uygulamalar gerekli. emagaza.vestel.com.tr/bilisim_urunleri_diger_bilisim_urunleri/Category.aspx?CatID=185 bu sayfa beni hayal krıklıgına ugrattı çünkü kulaklıklı mikrofon iyi b ir şeyin o fiyata olması zor. (11 ytl) ben şöyle kafadan sadece kulaklık için 50 ytl yi gözden çıkarabilirim.(50 ytl ye de orta seviye bir ürün olabilir. philips sony gibi (Bunların düşük modelleri (en düşük modelleride degil)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play