Bir zamanların en fazla tıklananları nerede?

Youtube ünlüleri geçen sürenin ardından ne yapıyor? Merak edenler, sakın kaçırmayın!

Bir zamanların en fazla tıklananları nerede ?
William Sledd

Youtube açıldığında onlar trendi çoktan yakalamış, video kanallarına yüzlerce insan abone olmuştu. "Where the Hell is Matt?" ile Matt Harding, "Extreme Diet Coke & Mentos Experiments" ile Stephen Voltz ve "Ask a Gay Man" ile William Sledd izleyici rekorları kırıyordu Youtube üzerinden.

Bu saydığımız videolar 2006 yılının en iyileri arasında yer almıştı. Fakat merak edilen şey: Matt, Stephen ve William şuan ne yapıyor? Yıldızları bir anda parlayıp söndü mü? Yoksa videoları sayesinde kazandıkları başarıyı iş hayatına aktarabildiler mi?

Sizlere bu soruların cevabını teker teker vereceğiz.

William Sledd:
Seri halde yayınladığı "Ask a Gay Man" ve "Man Bangs" adlı video serilerinin ardından bir bankadan Medya Danışmanı olarak iş teklifi aldı. İşi kabul ettikten sonra bankanın dünya ile iletişimini o sağlamaya başladı. Birçok projesinde nasıl tepki alacağını bilmediğini ifade eden Sledd Paducah Bank'ı Facebook ve Twitter'a taşıdı. 1573 fan Facebook'ta ve Twitter'da ise 129 takipçileri oldu.

Sledd: "Ben gelip geçici olmadım. 26 yaşında geldim ve ne zamana kadar yatak odasında çekilen videoları devam ettiririm bilemiyorum. Ama bundan zevk alıyorum."

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

bir de duşta giysileri ile şarkı söyleyenler var (!)

Youtube sayesinde ünlenen bu 3 kişinin dışında daha çok örnek verilebilir. Kim bilir ülkemizdeki engeller kaldırılırsa (!) bu kişilerden biri siz bile olabilirsiniz.
=========================================
işte biz bu yüzden kaybediyoruzzz...

Ben youtube'da sadece öpüşme videoları izliyorum.

Karşı takıma küfürlü şarkılar söyleyen bir zihniyetle , sadece +18 içerikli videoları hit yapan bir çoğunlukla , herkesle ve herşeyle dalga geçme düşüncesiyle gerileme devrinden çakılma devrine geçeriz bence herkes girmesin youtube a böyle iyi hatta biraz daha zorlaşsın

aslında sadce kola ve mentos degıl, gazoza, "delikli nane polo" atasanızda oluor..
keşfettiğimde dershanede herkesi nanli gazoz guzel oluor dıe kandırmıstımD:D:D

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
Bir zamanların en fazla tıklananları nerede ?
2
3
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir