BiRi'den yaza özel internet kampanyası...

Yaz geldi, ADSL kampanyaları hız kazandı: BiRi'nin yazlıkçılara özel ADSL kampanyası hazır...

BiRi'den yaza özel internet kampanyası...

Türkiye'nin en güçlü, yaygın ve güvenilir alternatif telekom operatörü Koç.net, tatilde de kesintisiz internetin keyfini çıkarmak isteyen yazlıkçılar için özel bir ADSL paketi hazırladı. Sadece 3 ay boyunca internet kullanımına açık olan Yazlıkçı BiRi paketi, kullanıcılara yazlık evinde internet bağlantısını kurmalarına imkan tanıyor. Kablosuz modemin ücretsiz sunulduğu kampanya, 30 Eylül 2009 tarihine kadar geçerli olacak.

Bütçelerini zorlamadan, yazın da internetin keyfini çıkarmak isteyen yazlıkçılara, 1 Mb 4 GB kotalı ADSL paketi 89 TL, 2 Mb 6 GB kotalı ADLS paketi 139 TL ve 8 Mb 4 GB kotalı ADSL paketi 109 TL'ye sunuluyor. Bağlantı ücretinin 3 aylık paket fiyatına dahil olduğu Yazlıkçı BiRi paketleri, sadece kredi kartı ile satın alınabiliyor.

Yazlıkçı BiRi ADSL aboneleri, 8GB kotalı anti-virüs/anti-spam korumalı e-posta alanı ve 5GB kotalı dosya alanını ücretsiz kullanabiliyor. BiRi abonelerine "Aile Koruma Hizmeti" ve "Güvenlik Hizmeti" tüm ADSL paketlerinde standart olarak sunuluyor. BiRi Güvenlik Hizmeti; virüs, casus yazılım, kişisel bilgi hırsızlığı gibi web tehditlerine karşı bilgisayarı ve kişisel bilgileri koruma altına alırken, BiRi Aile Koruma Hizmeti; içerik filtreleme, zaman kontrolü ve kişiye özel şifreleme ile çocuklar için güvenli bir internet ortamı yaratıyor. Kampanya detaylarına www.biri.com.tr'den ulaşılabilir.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

biri uçmuş
yada yazlık evlere pahalıya mâl ediyolar
fiyatları ile ilgili bilgim yok...

çok özel kampanya maşşallah sudan ucuz su parası daha pahalı ttnet'in internetinden.

Benim anlamadığım 3 aylık fiyat mı bunlar 1 aylık fiyat mı?

fiyatlar normalden biraz pahalı. nedeni ne acaba?

nekadar ucuz yawwww

Yaza özel... :) ''Biri 1 Mb 4 GB kotalı ADSL paketi'' Çok büyük kampanya teşekkürler.TTnet= kotalı 1aylık 4MB: 25, 26 tl olması lazım.Yani kampanya buysa hiç yapmasınlar.Kampanya denmez çünkü rakibinden 1 tl az fiyat alarak yapacaklarsa hiç yapmasınlar..Sınırlıya kotalıya devam..Lanet olsun..

Biri, TTNet'ten daha kazıkçı çıktı anlaşılan. O ne ya 89 TL hem de 1 Mbit 4 GB kotalı adsl için... Git yaaa. Her ay 29 TL versen 3 ayın fiyatı 89 TL etmez.

TTNet'e devam. Mecburen tabi. Keşke quiknet bizim buraya da gelse.

ttnet ne yapcak bakalım

gerçekten iyi.

arkadaşlar bunlar 3 aylık fiyatlar ayrıca internet açılıp kendiliğinden kapanıyor bilip bilmeden konuşmayın daha önce smile adsl de yapmıştı bu şekilde bi kampanya bu fiyatlardan çok daha pahalıydı yani fiyatın içine bağlantı ücreti vb ücretlerde dahil.şimdi demeyin kampanyalar var bağlantı ücreti ödemiyosun diye hatırlatırım o kampanyalar 24ay abonelik taahhütü istiyor unutmayın

pahalı diyen arkadaşlara; kablosuz modemi bedava verdikleri için fiyatlar böle, ayrıca bağlantı ücreti de üç aylık faturaya dahil..Yani bence fiyatlar normal..

Ne kadar kamapanya var deselerde o parayı sizden çatır çatır alıyorlar.Ben ağustos 2008 de ilk netimi bağlattım(ttnet limitli 1mbit).kapamanyadan dolayı 15 lira gelicekti sözde,ocak ayına kadar 40 ın altında gelmedi hiç fatura bende çareyi limitsize geçmekle buldum.anlayacağınız siz istesenizde istemesenizde o fiyatlar afedersiniz size bir güzel giriyor.

bu 3 aylık toplam fiyat arkadaşlar ben bağlattım sorun yok üstelik 4 kişi paylaşıyorz bölüştük 150 yi 4 e çok güzel oldu tavsiye ederimm..

bu 3 aylık toplam fiyat arkadaşlar ben bağlattım sorun yok üstelik 4 kişi paylaşıyorz bölüştük 150 yi 4 e çok güzel oldu tavsiye ederimm..

bu sene de var yazlıkçı biri kampanyası. bence orijinal ve çok başarılı bir çalışma.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir