BİRİ: Koç.net'ten Türk Telekom'a yeni rakip

Koç.net, "BİRİ" adını verdiği ADSL hizmetiyle Türk Telekom'a rakip olmayı amaçlıyor.

BİRİ: Koç.net'ten Türk Telekom'a yeni rakip

Koç.net, ADSL hizmeti "BİRİ"yi dün yaptığı basın toplantısıyla tanıttı.

Toplantıda konuşan Koç.net Genel Müdürü Mehmet Ali Akarca, Türkiye bireysel iletişim pazarına BİRİ'yle alternatif getirdiklerini söyledi. Akarca sözlerine şöyle devam etti: "Türkiye'nin her yerinde aynı koşulları sağlayacak şekilde yatırım yapılarak, yeni servislere gerekli altyapıyı sunmak gerekiyor. Koç.net, telekomünikasyon sektörüne uzun soluklu bakıyor. Bu bağlamda, yatırımlarını ve gelişimini sürdürüyor. Koç.net olarak sadece birkaç ilde değil, tüm Türkiye'yi kapsayacak şekilde altyapı kuruyoruz. ADSL hizmetini kendi altyapımızla veriyor; bu sayede müşterilerimize kaliteli, hızlı ve yaygın ADSL hizmeti sunuyoruz. Hizmette Koç.net güveni, hizmetin kalitesi, avantajlı abonelik koşulları, zengin seçenekli hizmet paketleri ve Türkiye'nin en yaygın satış noktasına sahip oluşu gibi önemli nedenlerle BİRİ'yi, "İletişimin alternatifi" olarak tanımlıyoruz" dedi.

24 ay şartı yok

Akarca, BİRİ'nin Türkiye'de en yaygın satış kanalına sahip ADSL hizmeti olduğuna dikkat çekerek, BİRİ'nin tüm Türkiye'yi kapsayan 3.500 Arçelik-Beko yetkili satıcısında ve Koç.net çözüm ortaklarında satışa sunulduğunu söyledi.

Akarca ayrıca, BİRİ'yi sektördeki diğer ADSL hizmetlerinden farklılaştıran en önemli özelliklerinden birinin, aboneliklerde 24 ay taahhüt şartı içermemesi olduğunu söyledi. Akarca, "Şu anda pazardaki mevcut ADSL abonelik paketlerinin tümü, abonelere sunduğu ücretsiz modem, kampanya süresince indirimli ücretler gibi avantajlar karşılığında, 24 ay abone olma şartı getiriyor ve bu süre dolmadan önce abonelikten çıkmak isteyenler zorlu koşullarla karşılaşıyorlar. "İletişimin alternatifi" BİRİ, alışkanlıkları değiştirecek bir yenilik yaparak, 24 ay abonelik şartını kaldırıyor" dedi.

Peki fiyatlar?

BİRİ, kampanya kapsamında kredi kartı ile abone olanlara 3 ay, kredi kartı olmadan abone olanlara ise 2 ay indirimli fiyat sunuyor. Ayrıca limitli paketlere üye olanlara ilk ay limitsiz ADSL hizmeti sunuluyor.

Bağlantı ücreti talep etmeyen BİRİ, dileyen kullanıcılara 15 YTL karşılığında kurulum yapıyor. Abonelerine kablosuz modem de temin eden BİRİ, abonelik sonlandırıldığı taktirde modemi geri alıyor ya da ücreti karşılığında aboneye satıyor.

Ayrıntılı bilgi için:
Koç.net - 216 556 10 20

ANKA - chip.com.tr

Okuyucu Yorumları

Toplam 75 Yorum

bu ne yaw.. ttnet ten farkı yok...nasıl bir rakip

Tüm illerde kendi altyapımızla hizmet vereceğiz diyor. Acaba kendi altyapısını nasıl sağlıyor? Ülkeyi baştan başa kablo döşeyemeyeceğine göre galiba uydu aracılığı ile illerdeki merkezlere dağıtıyor olmalı.

rakip olmanın şartlarından biride uygun fiyat sunmaktır..kim 10 ytl'lik abonman ücretini almazsa o rakip olur ttnet'e

Ne özele nede gayrı resmi ttnet gibi paçavralara inanıyorum Türkiyemde.

bu fiyatlarla neden bunu tercih edelimki?

güze güze koç grubuda girdi işin içine

yaw hiçdegilse fiyatları telekoma göre biraz düşük yapsalardı ...oda yaok ne anladım bu işten ..rakiplik böyle olmaz..

iyi de tarife ücreti aynı niye gidip alayım ki, sadece 2 aylık indirim için mi sonra ttnet ile aynı para.. quicknet'in yaygınlaşmasını bekliyorum, çünkü gerçek anlamda türktelekom'dan bağımsız kendi alt yapısını kullanan tek firma o, türkcell güvencesi ile. hem ucuz hem de hızlı. 1 mb fiyatına 5 mb sunuyor.

Böyle 3-5 kuruş indirim yaparak rakip olunmaz ki.. Versin 10mb bağlantıyı bünyeye hemde uygun bi fiyata.. İşte o zman rekabet olur..

Not: Kıbrıs'ta adls hizmeti rezalet olduğu için internet kafe gibi yerler yada özel şirketler internet dağıtımı yapıyor. Bir kaç aylığına da olsa bulunduğum şirket beni yanlış porttan bağlamış ve 10 mb internetten yararlandım :D
Demek ki isteyince oluyormuş :D :D

way süperr yha 15 gün sonra adslle olan sözleşme sona eriyor :D BİRİye geçebilirim heralde (bide ne zaman hizmet vermeye başlıcak bunlar)

türk telekomun altyapısına biraz zor rakip olurlar, bunların internet götüreceğiz dediği yerler, gelişmiş siteler, iş merkezleri gibi yerler olacak.

benim fikrim ancak wireless ' i baz istasyonu gibi taşıyan bir şirket çıkarsa rakip olabilir, tabi bu konuda tecrübeli isim turkcell ama benimki tabi hayal örneği varmı bilmem.

bu mu rekabeti arttıracak... hiç sanmıyorum, buldular koyun gibi milleti sömüren sömürene.

rekabeti arttırcak çok fazla bir yenilik göremiyorum çünki çoğu internet kullanıcısı internete alıştığı zaman zor bir durum olmadığı sürece hayatı boyunca interneti kullanır bence 2yıllık abone kalınması veya kalınmaması bir şeyi değiştirmez rekabetin artması için fiyatların düşmesi kota sınırlarının çoğalması lazım bence

rekabeti arttırcak çok fazla bir yenilik göremiyorum çünki çoğu internet kullanıcısı internete alıştığı zaman zor bir durum olmadığı sürece hayatı boyunca interneti kullanır bence 2yıllık abone kalınması veya kalınmaması bir şeyi değiştirmez rekabetin artması için fiyatların düşmesi kota sınırlarının çoğalması lazım bence

Peki sabit telefon abonesi olmadan da BİRİ abonesi olabiliyor muyuz???

al burdan yak:)bi sömürücü daha geldi hayırlı olsun!

ya kardeşim bunlar bizi salak zannediyorlar her halde bu ne rezillik böyle indirim falan ne buya kerizmiyiz biz.indirim diyorlar ama bunu anaokula giden bir cocuğa bilem yutturamazlar indirim var diye bence milli eğitim bakalnlığı bunu kitaplarda ders olarak okutmalı.ya hiç bir milletvekili okumuyormu burda yazılanları param olsa hepsini adsl hizmeti verenleri mahkemeye vercem kerizmiiyiz biz indirimmii ne indirimi resmen keriz yerine koyuyorsunuz halkı.

ekmek üreticisi ("türk" telekom) ekmeği bakkala (koç'a) satıyor, sonra da bakkal "ben ekmek üreticiyle rekabete başlıyorum" diyor! siz olsanız ekmeği nereden alırsınız? zaten fiyatları da aynı.

Haberi okuduğumda bi heyecan geldi fiyat konusunda bir gelişme olmuştur belki diye fakat şaka gibi fiyatlar aynı.Herhangi bir rekabetin söz konusu olacağını düşünmüyorum.

al bir göz boyamada koçtan. Senin bu halinle ne farkın var ttnetten anlamadım. 3 ay sonra sende onla aynı çizgiden gideceksin. Kandırmadan , göz boyamadan bu servisi verecek olan olmayacak sanırım ülkemizde :(

Al birini Vur ötekine

Beyler rekabet mi bunların hepsi sömürücü ve ortaklaşa sömürüyolar. Hizmetse öncelikle yurtdışı çıkışlarını adam gibi düzenlesinler arttırsınlar. Allah'tan youtube gibi sitelere yasak geldi de (giren giriyo da) biraz olsun adsl kullanıcıları hız olarak rahatladı. Önce altyapıyı düzeltin sonra hızlı yapın. Hepsi bunların aynı. Arkadaşın dediği gibi bi kan emici daha geldi hayırlı olsun!!!

Kusura bakmayın ama fiyat politikanız rezalet.Arkadaşlar şöyle adamakıllı bir şirket çıkıpta sınırsız 4mbps yi aylık 20 ytl ye veren çıkmayacakmı.Bari kendinizi rezil etmeyin türkiyede yaşamıyormusunuz.Allah bilir bunun sahipleri ekmek fiyatlarından da haberleri yoktur.....

ben buna sadece ee diyorum ee? fark ne ee? ne özelliğiniz var ee?

bunlarda tam üçkağıtçı zaten ne rakibi ne hali kesin ttnet ile birlikte çalışıyorlardır.

yurtdışı çıkışları türk telekomun. koç'un yurtdışı. çıkışı için altyapısı olmadığına göre bu altyapıyı yine türktelekomdan alacaktır..yani değişen hiçbirşey. herşey yine aynı..rakip falan değiller..ülke içine altyapı yatırımını boşuna yapıyor..ilk önce yurtdışı bağlantısı için altyapısını tamamlasın..

hepsini geçtim abona olacaksın 3 ay sonra fiyatlar ttnetle aynı olacak. ee ne enladık bu işten..sen sabaha kadar rakip ol değişen ne olacak??

neymiş 24 ay taahhüt etmiceklermiş..etsen nolacak ki..ttnette sende modemin parasını zaten alıosun her şekilde..taahhüt etsende etmesende.

şu turkcell'in quicknet'ini bekliyoruz heycanla!.. 100mbit internet 108 ytl ve sınırsız. duy sesimizi Turkcell!!!...

ama sende gaza gelip bizi kazıklama...

Arkadaşların yorumuna katılıyorum adamların sömürü için geldiğinin bir kanıtıda şu ki, rakip oluyorsun madem reklam kampanyandaki maskotun adam akıllı bişeye benzemesi gerekir şuna baksanıza bit pazarından almışlar, hade hemen paraları üleşelim yemeye başlayalım der gibi bişey oluyor. reklam 0 köyde klavuz istemez

Bide TTNET altyapısını kullandığımız için ucuza hizmet veremiyoruz diye bahane buluyolardı.Kendi altyapını kurmuşun, fiyatların TTNET ile aynı. Çakal bunlar ya

O maskotun hali ne harbiden ya... :D Bu maskotu bulan zihniyet sloganını da Ferhat Göçer'in "BİRİ bana gelsin , o da sensin" şarkısının sözlerinden yapar. Demedi demeyin :D

15:52 ; "bit pazarı" lafına halen gülüyorum inan :D Süper.

CHIP Online Ziyaretçisi yazmış:
şu turkcell'in quicknet'ini bekliyoruz heycanla!.. 100mbit internet 108 ytl ve sınırsız.
Diyen arkadaşa katılıyorum ama belirttiği fiyat kampanya fiyatı olup normalde o fiyat aylık 149 YTL.Türkiye'de herkes her ay o parayı veremez internete. Herkesin bütçesine uygun limtsiz bir tarife varsa o da en ucuz limitsiz tarifedir ki quicknet'in de 1 Mbps limitsiz tarife fiyatı gene aylık 49 YTL. Hepsi aynı bunların ya

Ahahahah! Komik bir haber! Aahahhaa!!!

Bir arkadaş çok güzel özetlemiş fırıncı bakkal durumuyla. Ama güzel arkadaşımın atladığı bir durum var. Bunlarda bakkal fırın işletecek bile mantık yoktur herhalde. Bir bakkal bile fırından 85 kuruş olan ekmeği 75 kuruşa satıyor . Bunlarda bu kadar bile ticaret kafası yokmu bilmiyorum artık. Kotayı aşan mb ücretine kadar aynı tarife. Koçuda o biriyide ne seviyesiz insanlarsınız. Bu adamların nasıl zengin olduklarını bir türlü anlayamıyorum.

Bunların hepsi aynı tanıtım fiyatı 2-3 ay ucuz sonra daya fiyatı 29 limitli için. bilmeyen bu fiyatlara atlar ama 2 ay sonra aynı tas aynı hamam.

chip.com.tr bu başlığı atarken belli bir kaynaktan mı yararlandınız,
yararlanmadıysanız size bu firma telekoma rakip gibimi geldi !

telekomun altyapısını kullanan aynı avantajları ve ücret tarifesini uygulayan bir firma.

ya bi kere adamlar kendi altyapılarını kurup tekeli kırmışlar, sitelerini incelediniz mi bilmiyorum ama bu ADSL kullanıldıgı takdirde telefon gorusmelerinde cok buyuk indirim saglıyor. bence taahhut de onemli sonucta sen ayrılmaya kalk bakalım TTnetten sevmedim de, diyemezsin cok pahalı bunu soylemek:) sonucta ttden bıkanlara super de alternatif bence daha napsın adamlar???

okadar da kasmayın,pc alan biri çok rahat xp pro da satın alabilir 200 ytl civarı 12 taksitle satılıyor.herşeydede korsan iyi değildir, senelerdir her işinizi gören ve görmeye devam eden bir sistem için 200 ytl 12 taksitte verilir. ödeyemem derseniz normal xp alırsınız 140 ytl 12 taksit oda işinizi görür, öğrenciyim onuda veremem derseniz Linux ' a alışmaya başlamanız daha iyi olur.

Fiyat avantajı yok, şu anda TT'den daha hızlı hizmet verebilecekleri de bence şüpheli ne olursa olsun TT'nin yatırımı daha fazla. "Biri"ye geçmem için şu anda geçerli hiçbir nedenim yok

Ya tutupta kimse telekomdan BİRİ ye geçiş yapmaz. Fiyat düşük olsa neyse. Hiç değilse telekomun ne olduğunu nelerle karşılaşabileceğimizi biliyoz. Ama BİRİ bize ne sunar bilemeyiz. Kimse bu riske girmez bence yani uğraşmaz demek istiyorum. Fiyat düşük olsa şahsen ben geçerim. Ama fiyatlar aynı. Hiç değilse telekomda oturmuş bişeyler var. Ha bizi kazıklıyor o ayrı mesele.

bırakın allah aşkına ya her dk telekoma yeni rakip çıkıyo ama altyapı telekomun fiyatlar telekomun ee ne anladık bu işten kalkıp kendi alt yapılarını kursunlar işte o zaman rakip olabilirler hemen onlara geçeriz

Üstadlar sanırım birseyin farkında degilsiniz admların ülke içindeki alt yapısını dahi ttnet sağlıyor yurt dıı içinde herhangi bir alt yapı yok yokmu şöyle bir baba yiğit cıkıp kendi alt yapısını kurupta ttnet e rakip olacak biri yani bu biri bizim dedigimiz biri degil :)

yha bu smile adsl gibi T.T ara satıcısı gibi yani bir nevi aracı oluyor bunlar

hahaha yenilik ne?24 ay abona olma zorunluluğu yok çok saolun ya bu yenilik olmasa napardık biz helal olsun!!!

ne var şu arap petrol zenginleri fln gelsede ülkemize uygun fiyatla hızlı internet imkanı sağlasa (tabi ttnet alt yapısının kullanmadan kendisi altyapısını oluşturarak)

gariban türk milleti sağolsun,
içimizde birlik yokki protesto edip herkes adsl aboneliklerini iptal ettirseler görürler o zaman ttnet.net de,koyun.net de nasıl pahalı interneti vatandaşa kakmayı.

birileri bizi soymaya kalkıyor aman diyeyim tt zaten bize yeter bide siz gelmeyin uleeyn....

Ne anladım ben bu işten telekom daha iyi

telekom daha iyi.telekomun altyapıısnı sunarak verdiğin hizmeti niye senden alıyım.gider direk telekomdan alırım daha iyi.

değişen bişi yokki sadece isim değiştirmişler o kadar...

Vatandaşın yediği kazık yine Kazık , maksat dikkat çekmek yoksa aynı yapıyı kullanan,

SmileADSL,SuperOnline.... diye 1 ton marka var zaten.... Alayı hırsız!

kablo net daha iyi 39 ytl ye sınırsız gerçek 1024 hızında internet sunuyor kendi alt yapısında ama mahallenizde kablo tv olması lazım.

Superonline ve smile gibi şirketlerin fiyatlarının telekom ile aynı olmasını anlarım. Sonuçta onlar toptan fiyata telekomdan adsl alıp pazarlayan şirketler. Ama kalkıp; "telekoma bağlı değiliz kendi altyapımız ile hizmet veriyoruz" diyen bu biri ve turk.net gibi şirketlerin de telekomla fiyatlarının aynı olmasını anlayamıyorum.

Bene pahalı... turk.net daha iyi

4 gb abonesi olunursa kablosuz modem, 3 ay 10 lira ve ilk ay limitsiz. sonucta fazla bir sorun cıkacagını sanmiyorum. eski abonelerini umursamayan, enayi yerine koyan, hicbir indirim yapmayan üstelik 2 yıl gibi uzun bir süre musterisini kendine bagımlı kılan ttnet yerine koc grubu yesin paramızı biraz da..sahsen ben dusunuyorum.

en eyisi fiberoptik gabloynan bağlanmak. kuik net diye bi şey duymuştum emme, gel gelelim her yerde omeyyomuş. böyük şeerlerde vaamış. kuik netin bağlantı hızı 100 megabitmiş. hemi de aylık 180 gayme :))

Telekomdan daha ucuz değilken neden kullanayım. Bizim derdimiz interneti daha ucuza kullanmak. yoksa ha telekom olmuş ha ahmet olmuş ha veli olmuş.

arkadaşlar bence ne olursa olsun kocneti denemkete fayda var.ttnet sömurdu bizi zaten yeter.kullanmadığım halde kafasına göre kota aşıran ttnete bi rakip cıksın artık.24 ay bağımlıyız bide.ttnet adamı tamamen enayi yerine koyuyor.ve de eski muşterisini hiçbi zaman düşünmuyor.bkz kampanyaları.ben 24 ay taahhutum dolsun dolmasın hemen gecmeyi düşünüyorum kocnete.hiç olmassa elin arabına param gideceğine turk sermayesine gitsin.

he hee koçum benim hadi ikile!.......

hiç heveslenmeyin buda sadece 3 ay boyunca 15 ytl sonra 30 ytl oluyor

İçlerinde fiyatı farklı olan sadece Türksat Kablo internet. Limitsiz 1 Mbit 39 YTL www.turksatkablo.com/kablo-fiyat-tarifesi.html

iyi de hepsinin fiyatı aynı ne işimize yarayak ki ttnet te de limitsiz 1 mgbyte 49 ytl turk.net te de 49 ytl koç.net yani biri de de 49 ytl

bide bu indirimin aylık olduğunu karınca duasıyla soyluyolar resmen halkı saf yerine koyup oltaya getirmek amaçlı çünkü bi yakınım tamamı 15 ytl diye bağlattı (birileri) bu tip kurumları artık şikayet edip dava açıp hakkını aramalı...

Bazıları turksat kablo diyor.İyi güzelde elimizde olan modemlerle turksat kablo internete giremiyoruz. Çünkü turksat kablonun modemleri ona göre ayarlanmış.Docsis 2.0 destekli modemlerle girilebiyor ancak.Buna uygun kablosuz modem piyasada yok gibi.Kablolu var 60 milyona bi modem.Sonuçta ttnet e pazarda bir rakip çıkması gerekir.Ama ttnet altyapısı nı kullanmadan .Kendi altyapısıyla.Bu da yılları alır.Sömürülmeye devam.

Bazıları turksat kablo diyor.İyi güzelde elimizde olan modemlerle turksat kablo internete giremiyoruz. Çünkü turksat kablonun modemleri ona göre ayarlanmış.Docsis 2.0 destekli modemlerle girilebiyor ancak.Buna uygun kablosuz modem piyasada yok gibi.Kablolu var 60 milyona bi modem.Sonuçta ttnet e pazarda bir rakip çıkması gerekir.Ama ttnet altyapısı nı kullanmadan .Kendi altyapısıyla.Bu da yılları alır.Sömürülmeye devam.

Yeni bir alternatif...Yeni bir firma....Ulan Hepsinin fiyatı yanı!!
A=B=C=Biz salak değiliz artık!

Hayır nasıL bır tarıfe anlayısı Bakın arkadaslar Aylık sabıt 24 lira yapsan yıne rekabet ortamını uretebılırsın kocum zarara ugrayamassın ya ugramazsın bır sırket olarak,gıdıp ttnetın aynı fıyatlarını koyarsan 3 ay sonrada cevırırsen bu fıyatları bole bır rekabet ortamı olusmaz rekabetın ne anlama geldıgını bılmeyen gırımsı asalakları bunlarda

arkadaşlar kendi alt yapılarını kurarlarsa fiyatları siz ozaman görün ayrıca yerli malı olduğu için bunu kullanırım

Bizim devletimiz telokomu satmasaydı çok iyi olurdu. fiyat bu kadar aşırı olmazdı. Devlette çok kazanırdı. altın yumurtlayan tavuğu sattılar.

Devlet iyiki Telekomu sattı yoksa 1mbit interneti bu fiyata 2050 de anca bulurdunuz(bakın alırdınız demiyom)

T.Telekom'un özelleşmesi uzun bir konu ama sadece bir gerçek var telekom sektöründe dünyanın gerisinde kaldık.
Düşünün gelişmiş ülkelerde tek kablo üzerinden 4-5 yayın yapılırken bizde sadece internet ve telefon!!
Kim ne derse desin telekom atıl bir çöplüktür.
Çalışmayan yatan elemanları ile tam atıl bir kurum.
şimdi değişen ne var derseniz sadece teknoloji farkı var.
Ben telekom'un çok vergi vermesini , çok para kazandırmasını değil kaliteli hizmet sunmasını istiyorum.
Şuan sektörde 30 -40 tane firma var hepside nasıl etsekte en iyi hizmeti sunsak diye kıvranıyor.
Tk sitesinden lisans alan firmaları göreblirsiniz.
Bu arada tellcom(turcell) her yere fiber çekiyor.
Takipte kalın hizmetler bizim için

telekom özelleştikten sonra faturalarrın ne kadar yükseldiğini hepimiz biliyoruz ilk zamanlar 3 gb sınırlı kullanıyordum ve kota aşılmıyordu daha sonra telekom satıldıktan sonraki hemen 1. ay fatura 40ytl üzeri gelmeye başladı daha sonra 1 gb sınırsız yapmak zorunda kaldım. ama günümüz türkiyesinde hem yavaş interneti kullanıyoruz hemde bahalı üçret ödüyoruz bir an önce bu telekoma BİRİ-leri rakip olup fıyat konusundada rekabete girip müşteriyi sevindirmeleri lazım...

bencede türktelekomun satılması çok kötü oldu satılmasa daha iyi olabilirdi

BENDE BUNU YENİ ÖĞRENDİM TALEP GÖRÜRSE İNSANLAR GÖZÜNÜ AÇMALI ARTIK EEEE BU KRİZDE BU GÖZLER AÇILMAZSA ARTIK KÖRLEŞTİĞİMİZE İNANICAM SOYULMAKTAN KEMERİ SIKMAKTAN YORULDUM....???'!

BİRİ İNTERNET GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL DE3STEK HATTINDAN YARDIM ALABİLİYORUM. ARÇELİK_BEKO

ttnet i bağlantısı sürekli kesildiği ve yüksek faturalandırdığı için iptal ettirdim. biri nin internet sitesine girdim şartlar çok cazipti en güzelide taahhüt olmaması istediğim an bir bedel ödemeden çıkabiliyormuşum. farmu doldurdum gelip sözleşme imzalattılar. üstelik internetten telefon görüşmelerinide yapabiliyorum hemde türk telekomdan daha ucuza:)) valla ben çok memnunum sizede tavsiye ederim...

çok kötüymüş biri

bende ttnet ten biriye geçdim ama beni çok uğraştırdılar tam bir bilgi vermediler ttnete iki yıllık zözleşmem vardı modemi onlar vermişdi modemi kullanıma açmadılar ve ben yeni modem aldım ayrıca ttnete ikiyüz tele cayma parası ödiyecem üstelik kapıya gelen elamanlara sordum modem işi nasıl olacak diye siz merak etmeyin tüm işlemler istanbuldan halledilcek hanfendi dediler ama yirmi gün internetim kesildi ve ben mğşteri hizmetlerinden diğer müşterihizmetlerine yönlendirilerek telefon trafiği yaşadım böyle hizmet görmedim

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir