Bisikletinizi elektriklemeye ne dersiniz?

Teknolojinin her alanında testlerimiz devam ediyor. Bu seferki testimiz, bisiklet tutkunları için...

Oynat Test: Elektrikli bisikletler Teknolojinin her alanında ilginç testlerimiz devam ediyor. Bu testimizde ulaşım sorununa el atıyoruz!

Özellikle büyük şehirlerde trafik çok büyük bir problem. Bu problemi çözmenin en kolay yolu ise bisiklet gibi hem ucuz, hem pratik hem de sağlıklı bir ulaşım aracı kullanmak. Avrupa'nın birçok kentinde ana ulaşım aracı olarak kabul edilen bisiklet ülkemizde ne yazık ki yolların yetersizliği ve doğa koşulları nedeniyle hakkıyla kullanılamıyor. CHIP Online olarak bu konuda ne yaparız diye merak ettik ve elektrikli bisiklet dönüşüm kitlerini "kendi üstümüzde" test etmeye karar verdik.

Bu test videomuzda yokuşlarda zorlananlar için sıradan bir bisikletin elektrikli bisiklete nasıl dönüştürülebileceğini izleyeceksiniz. Elektrikli bisiklet dönüşüm kitleri konusunda bir uzman olan Turgut Bozüyük gözetiminde gerçekleştirdiğimiz dönüşüm ve video boyunca sizlere sunduğumuz faydalı bilgiler sayesinde elektrikli bisikletler konusunda kafanızda oluşması muhtemel tüm soruların yanıtlarını alabileceksiniz. 

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

lityum aküler anlık şarz özelliine sahiptir.yokuş inerken hem frenler hemde akünüzü doldurursunuz.bu uzun mesafe almanızı sağlar

selam bunun fiyatı ne kadar dır.

selam bunun fiyatı ne kadar dır .lütfen cevaplayın ... reis_zeki_sugar84@hotmail.com

Bana ön motor lazım öyle satılıyormu

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Bisiklet elektrik dönüşüm kitlerini test ediyoruz
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir