Bitdefender testleri tam notla geçti

Bitdefender, Gerçek Dünya Koruma Testi ve Mobil Güvenlik testlerinde en iyi güvenlik çözümlerinden biri oldu.

Bitdefender testleri tam notla geçti

Prestijli bağımsız test kuruluşları yıl boyunca, kullanıcıların cihazlarını gözleri kapalı emanet edebileceği, yüksek koruma standartlarına uygun güvenlik çözümlerini belirlemek için bir dizi test gerçekleştiriyor. Testlerde büyük başarı gösteren global antivirüs yazılım kuruluşu Bitdefender, Avusturya merkezli bağımsız test kuruluşu AV-Comperatives'in gerçekleştirdiği son testlerden de tam not aldı. 19 güvenlik çözümünün 346 farklı vaka testinden geçirildiği Gerçek Dünya Koruma Testi'nden tam notla geçen Bitdefender, kullanıcılarına %100 koruma sağladığını bir kez daha kanıtladı. Üstelik hiç "false positive" yani yanlış alarm olmadan.

Mobil Güvenlik Testinde Büyük Başarı

Bitdefender, 13 mobil güvenlik ürününün incelendiği AV-Comparatives Mobil Güvenlik testinden de tam not aldı. AV-Comparatives uzmanlarının "kötü amaçlı yazılımlara karşı mükemmel koruma sağlayan kullanıcı dostu bir ürün" olarak tanımladığı Bitdefender Mobil Güvenlik ve Antivirüs ürünü, pil ömrünü neredeyse hiç etkilemeyerek, %100 koruma ve 0 "false positive" ile 12 mobil güvenlik çözümünü geride bıraktı ve performansıyla en avantajlı mobil güvenlik çözümü oldu.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Comodo ya güvenirdim ancak Comododan Nortona geçinçe Norton sistemimde 3 virüs bulunca işler değişti.

Bana göre reklam yapmışsınız.Yanlış alarm verdiğini defalarca gördüm.En son üniversitemin web sayfasını engellemişti :D evet veritabanı çok geniş fakat yazılımı çok kötü maalesef.

avusturya ise ozaman skıntı bağımsız değildir (:

evet bıtdefender kesınlıkle cok yanlıs alarm verıyor en iyisi kaspersky

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir