Bizi iOS ve Android'den de takip edin

CHIP Dergisi'ni iOS, Android ve Web'den de takip edebilirsiniz.

Bizi iOS ve Android'den de takip edin

Şubat 1996'dan beri yayın hayatına aynı uzman kadro ile kesintisiz bir şekilde devam eden ve en çok satan bilgisayar dergisi olmayı bir gelenek haline dönüştürmüş CHIP Dergisi, bilgisayar ve teknoloji denilince akla gelebilecek her tür konuda bir rehber gibi okurlarının yanında yer almaya devam ediyor.

Türkiye'de eşi benzeri olmayan test merkezinin dürüstlüğü, güvenilirliği ve tarafsızlığı ile herhangi bir teknoloji ürününü satın alacak okurlar için bir satın alma danışmanı kimliği ile de ön plana çıkan CHIP Dergisi, piyasaya çıkan en yeni ürünleri zaman kaybetmeden inceleyip test ederek okurların beğenisine sunuyor.

Elbette teknoloji dünyasındaki tüm gelişmeleri ve haberleri, ilgi çekici dosya konuları ve makaleleri de tam 20 yıldır okurlarına ulaştırıyor.

Şimdi CHIP Dergisi'nin iOS ve Android uygulamalarını da edinebilir, cihazlarınıza indirip dijital platformda da okuyabilirsiniz.

CHIP Dergisi (iOS): https://itunes.apple.com/tr/app/ ... 1073520186?l=tr&;mt=8

CHIP Dergisi (Android): https://play.google.com/store/ap ... .magzter.chipturkey

CHIP Dergisi (Web): http://www.magzter.com/TR/Dogan-Burda-Dergi/CHIP---T%C3%BCrkiye

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

İyi günler Chip Ailesi. Daha önceden emecmua sitesinden mobil ödeme ile 3 aylık abonelik almıştım. Daha sonraki denemelerimde mobil ödeme hep hata verdi. Bir daha abonelik alamadım. Magzter kredi kartı istiyor başka ödeme yöntemi yok. Bunun Dışında şimdiye kadar bütün sayılarınızın pdf şeklinde olduğu bir dvd yayınlarsanız çok makbule geçecek. Paralı veya ücretsiz farketmez.

Öz eleştiri olunca ne yayın ne de cewap

Sen de yorum yaz