Black Desert Türkiye'de Gölgeler Arenası Coşkusu!

Gölgeler Arenası, Black Desert Türkiye ve MENA'da açıldı! İşte detaylar!

Black Desert Türkiye'de Gölgeler Arenası coşkusu!

16 Ocak'ta kapılarını açan Gölgeler Arenası, maceracılar tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Heyecan verici savaşlara sahne olan Gölgeler Arenası'nın yanı sıra Black Desert, birçok etkinlikle maceracılarına eğlenceli bir oyun deneyimi sunmaya devam ediyor. 

Gölgeler Arenası kutlamaları devam ediyor!

Gölgeler Arenası'nın çıkışını kutlamak için Black Desert Türkiye ve MENA sunucusunda, 19 Ocak tarihinde başlayan "GM'i Yakala Altın Çanı Çal" etkinliği tüm hızıyla devam ediyor. 27 Ocak tarihine kadar her hafta sonu saat 16.30'da yapılmaya devam edilecek etkinlikte, GM'i alt eden maceracılar Altın Çan güçlendirmeleriyle ödüllendiriliyor. Ayrıca 21-25 Ocak tarihleri arasında Gölgeler Arenası'na her gün giriş yapan maceracılar, onları bekleyen GM'lere karşı görevlerini tamamlayarak Değerli Paket ve Lauren Ailesi Hediye Kutusu ödüllerini kazanabilecekler.

Gölgeler Arenası etkinliklerine ek olarak 16 Ocak - 30 Ocak tarihleri arasında çekmiş olduğunuz Gölgeler Arenası içerikli videoyu Youtube, Instagram, Facebook gibi sosyal mecralarda herkese açık olarak paylaşıp, Black Desert resmi sitesinde Gölgeler Arenası başlığıyla  "Topluluk > Görsel/Video" bölümüne ekleyebilir, pek çok özel ödüle kavuşma şansı yakalayabilirsiniz.

Yeni maceralar ve maceracılar için Black Desert indirimleri yolda!

Black Desert evreni oldukça geniş ve kapsamlı bir evren. Gölgeler Arenası, bu geniş evrene girmek ve oyunu öğrenmek için yeterli zamanı bulamayan oyuncular için büyük bir fırsat niteliğinde. Gölgeler Arenası'nda maceracılar Gölgeler Arenası'na kara bir ruh olarak giriş yaparak, haritada kendilerine uygun bir beden buluyorlar. Daha sonra etraftaki kutuları açıp canavarları öldürerek karakterlerini güçlendiren maceracılar, en son hayatta kalan olmak için kıyasıya mücadele ediyorlar. 7 günlük deneme sürümü ile Black Desert evrenine giriş yapabilir ya da Black Desert indirimlerinden yararlanarak bu eşsiz oyun deneyimine sahip olabilirsiniz.

Black Desert resmi web sitesinde; 30 Ocak – 13 Şubat tarihleri arasında yüzde 50 indirim, 4 Şubat – 11 Şubat tarihleri arasında ise Steam üzerinde gerçekleşecek yüzde 50 indirim ile Black Desert evrenine giriş yapabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz