Black Ops bir kez daha mı zirve yapacak?

Caıı of Duty: Black Ops'a doyamayanlar... Üzülmeyin; çok yakında daha fazlası geliyor!

  • Ertuğrul Süngü
Black Ops hiç eskimeyecek
PS3 ve PC kullanıcıları bekleyecek

Call of Duty: Black Ops piyasaya çıktığı günden bu yana rekor üstüne rekor kıran ve oyuncuları kendisine kilitleyen bir yapım oldu. Black Ops'u vazgeçilmez yapan en büyük özellikse şüphesiz oyunun multiplayer haritalarıydı.

Destructoid üzerinden yapılan bir açıklamaya göre; geçtiğimiz günlerde yapımcı firmanın sitesi üzerinden yayınlanan ve sonrasında kaybolan yeni harita paketi, resmen duyuruldu. "Escalation Pack" adı altında kullanıcıların hizmetine sunulacak harita paketinde, dört adet yeni harita bulunuyor. Zoo, Hotel, Convoy ve Stockpile bu dört yeni haritayı oluşturuyorken, yapımcılar herkesin sevdiği zombi haritalarına da bir yenisini daha "Call of the Dead" ile ekliyor.

İndirilebilir içerik olarak piyasaya sürülecek olan Escalation Pack, ilk olarak Xbox Live üzerinden kullanıcılarla buluşacak. Activision ile Microsoft'un yıllardır süren anlaşmalı iş ortaklığı sayesinde; Xbox kullanıcıları yeni haritalarına üç Mayıs tarihi ile kavuşacaklar. 15 dolar ya da 1200 Microsoft puanı değerindeki haritalarsa, daha sonrasında PS3 ve PC kullanıcıları için de indirilebilir hale gelecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

bu ne sacmalık ya eski cod serilerinde sonradan eklenen paketler ücretsiz olurdu pachlerle birlikte gelirdi bunlarda ne aç gözlü şirket miş.

hiç kusura bakmasınalr busefer alamam para yok :D zaten daha first strike maplarının tadına doyamadım :)

@gokhan38
Senin dediğin 5-6 yıl önceydi bu devirde kalmadı öyle şeyler.

ondan sonra derlerki korsan kullanmayın, zorla teşvik ediyorsunuz. oyuna ver 150 tl paketi cıkar 100 tl korsan kullanmak paha bicilemez :))

Puanlarımı MW3'ün ek paketlerine saklıyorum.

tamamen duygusal!

@gokhan38
Senin dediğin 5-6 yıl önceydi bu devirde kalmadı öyle şeyler.
---------

Bence COD serisi fazla abartiliyor. Multiplayer olarakta piyasadaki en iyi oyun degil. Diger secenekler var sonucta. BC2 oynuyorum butun haritalar bedavaydi. Vietnam eklentisi 11€ idi ve butun COD'lari ust uste koysaniz BC2'nin multiplayerinin yanina yaklasamayacagini dusunursek harcadigim her kurusa degdi. Battlefield 3 ile cok daha iyi multiplayer oynayacagimi dusunuyorum.

ya bn anlamıyorum herkes cod kötü bc ii ya bc cpdun satısının yanından bıle gecemez kotu olsa bu oyun bu kadar kısı oynarmı yada bc cok ii se ndn az kısı oynuyor

Sen de yorum yaz