BlackBerry CEO'su: "Onlar duvar seviciler"

BlackBerry CEO'sunun bu alaycı sözleri, iPhone kullanıcılarını küplere bindirecek!

BlackBerry CEO'su: "iPhone'lular duvar sevici"

İsmi sürekli sansasyonel haberlere karışan BlackBerry, pazarda her ne kadar zor günler yaşamaya devam etse de halen durumdan memnun gibi görünüyor. BlackBerry'nin CEO'su John Chen, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir röportajda BlackBerry telefonlarının hala kurumsal tarafta bir numara olduğunu söylemiş ancak diğer yandan da Facebook'un WhatsApp yerine aynı teklifi BBM'e yapması durumunda hemen satacağını dile getirmişti. Yine bir konferansta konuşan John Chen, bu defa Apple'ı tiye aldı.

Akıllı telefon pazarını eskisi gibi domine edemeyen BlackBerry, bayrağı uzun bir süre önce Apple ve Google'a kaptırmış olmasına karşın güçlü imajını sürdürmeye çalışıyor. Yine düzenlenen bir konferansta konuşan BlackBerry CEO'su John Chen, kendisine iPhone'un popülaritesinin büyümesiyle ilgili düşüncelerinin sorulmasına alaycı bir şekilde cevap verdi. iPhone'un bataryasını hedef alan Chen, iPhone'ların pilinin çok hızlı tükendiğini belirtti. iPhone kullanıcılarının gittikleri her yerde priz ve duvar aradıklarını söyleyen Chen, bu nedenle iPhone kullanıcılarını "duvar sevici" şeklinde isimlendirdiğini dile getirdi. John Chen'in bu söylemine Apple tarafından nasıl bir cevap gelecek merak konusu.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 22 Yorum

YAw bi git

Mantıklı :d

iphone'lar için doğru şeyi söylemiş.

sen aç da kendi ..... gül derler :D rakamlar ortada fazla söze gerek yok

Bence önce kendi işletim sistemlerine baksınlar. Telefonum 3 gündür açılmıyor ve sayısını hatırlamadıgım kadariyla rehber ve galeri kaybettim.

İyi demiş.

hangi akıllı cihazda bu yok ki!? adamlar özellikle pildeki devrimleri istemiyorlar

bunu daha telefon yapmayı beceremeyen bir şirketin CEO su söylüuor

Önce kendilerine baksınlar adamlar...

ama öyle ben dahil iphone alan herkes priz arıyor okulda.

Adam haklı diyenler ?? :)

Doğru söze ne denir ? Yalnız eksik söylemiş. Günümüzdeki bir çok markanın ürettiği telefonları kullananlar "duvar sevici" :)

blekberi sen hala konuşabiliyor musun ya? :)....

İphone taraftarı değilimfakat blackberry bi kendi telefonuna baksın :)

priz aramak bu iyidi

Başlığı okuduğumda pek hak vermedim ancak durum aynen söylediği gibi her iphone kullanıcısı şarj için "DUVAR" arıyor.

Blackberriciler de ölü sevici bb öldü hala konuşyor bi bitmedi

Tipe bak :)

güzel konuşmuşta telefonu hiç satılmamasından daha iyidir

ceo bey çun çink punk desem :)) Blakini alda gel canım

biz üçlü prize ya da usb den bilgisayara takıyoz hacı sen hala şirketi bu günlere getirdiğin için intihar etmedin mi? karayemiş seni. bir zamanlar esen blacberry şimdi nerede etrafımda bir sürü "kurumsal" kullanıcı var ama hiç birinde sizin alet yok nerede o kurumsallar bi söylesen de tebrik etsek onları

Of başarılı firmalara laf atmaya çalışacağına doğru düzgün bişey yapsın yakında batacak hala laf atma peşinde. Kim seni dinler acaba

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir