BlackBerry Curve 9380 Avea'da satışta!

BlackBerry'nin beklenen cebi Avea'da satışa sunuldu! İşte o cep, özellikleri ve kampanyalar...

BlackBerry Curve 9380 Avea'da satışta!

Yeni tam dokunmatik BlackBerry Curve 9380 Türkiye'de Avea ile satışa sunuldu.

Avea'nın, yeni tam dokunmatik BlackBerry Curve 9380 akıllı telefon kampanyası 22 Şubat 2012 itibariyle başladı. Yeni BlackBerry Curve 9380; ayda 55 TL'ye, 24 ay sınırsız BlackBerry Internet Servisi ve 4 GB İnternet paketi ile Avea İletişim Merkezleri ve Satış Noktaları'nda mevcut ve yeni Avea abonelerini bekliyor.

BlackBerry Curve akıllı telefon serisinde BlackBerry Curve 9380, dokunmatik ekrana sahip ilk telefon olarak öne çıkıyor. BlackBerry Curve ailesi, akıllı telefonları ile kullanıcılarına sağladığı güçlü sosyal deneyim, kullanım kolaylığı ve ufak boyut gibi özelliklerinin yanısıra yeni akıllı telefonu BlackBerry Curve 9380 ile aynı zamanda daha geniş ve tam dokunmatik ekran deneyimi yaşatıyor.

3.2 inç boyutunda hassas, parlak ve yüksek çözünürlüklü ekranı olan BlackBerry Curve 9380, entegre bir mobil sosyal deneyim sunmak amacıyla kullanıcılarıyla BBM (BlackBerry Messenger), Facebook, Twitter gibi sosyal ağ uygulamaları önyüklü olarak buluşuyor. Yeni akıllı telefonun flaş ve video kayıt özelliğine sahip 5MP kamerası ise kullanıcıların en sevdikleri anları yakalayıp aileleri ve arkadaşları ile anında paylaşabilmelerine olanak sağlıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

oldukça uygun bir fiyat hele ki sınırsız bis + 4gb internet satış patlamasına sebep olabilir.4 gb interneti bilgisayarda da kullanabildiğimizi düşünürsek oldukça güzel bir kampanya olmuş

satış patlamasımı ? :D hey allahım ne günlere kaldık.

suan burada yani endonesiada en cok kullanilan marka sebebi ise omur boyu diger BlackBerry telefonlarla messenger benzeri programla bedava mesajlasmasi (uretim tesisi tarafindan yuklenen program) ulkemin gercekleri herseye extra bedelle sahip oluyorsun.saygilar

Ekrani akili telefonlara gore ufak

Sen de yorum yaz