BlackBerry Priv 16 Kasım'da çıkabilir!

BlackBerry'nin ilk Android telefonu BlackBerry Priv, satışa çıkmak için günleri saymaya başladı!

  • Onur Seven
BlackBerry Priv 16 Kasım'da çıkabilir!

Kanada merkezli BlackBerry'nin heyecanla beklenen ilk Android telefonu BlackBerry Priv ile ilgili ortaya çıkan yeni sızıntılar, bize cihazın potansiyel çıkış tarihini gösteriyor.

Şirketin resmi web sitesinde Priv için ilk gönderimlerin 16 Kasım itibariyle başlatılacağı yazıyordu ancak sayfa bir süre sonra yayından kaldırıldı. Yeni akıllı telefonun global çıkış tarihi ya da ilk olarak hangi ülkelere sevkiyat yapılacağı ise sayfada yer almadı.

Bir başka raporda da BlackBerry Priv'in 23 Ekim'e kadar ön siparişte olacağı söyleniyor. Şirket kanadında henüz resmi bir açıklama yok ancak çok kısa bir süre içerisinde bazı net haberler alabiliriz. Ayrıca resmi sitede muhtemelen yanlışlıkla yayına alınan sayfada yazanlar, 16 Kasım ihtimalini güçlendiriyor.

Carphone Warehouse zaten İngiltere'de 895 dolarlık fiyat etiketiyle cihazın ön siparişlerini almaya başlamıştı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Bahsedilen fiyat iPhone 6S+ ve Samsung S6 Edge+ seviyesinde. Bu telefonlarin arasinda ayni fiyata yer bulabilecegini dusunuyormu gercekten BB?

nuzem@23 Ekim 2015 19:29 Senin o pahalı dediğin ve telefondan saydığın cihazların itunes olmadan bir halta yaramadığını ,basit bir mp3 parçasının(ki tamamı bile değil)melodi olarak ayarlanmadığı rehberden bir tık ve seçimle bile birini silemeyip yine itunes' mahkum olduğunu(devir vakit nakittir devri ama gel apple!a bunu anlat) app storunun zararlı yazılm ve pornografik içeriklerle dolu olduğunu daha kaç kere anlatmalıyız.bir kere hiç bir iphone,samsung vb cihazlar blackberry etmez.

Defalarca soyledik. Bilekberi pahalı yapar. Sonra niye batıyorum diye sorar. Bak xiaomiye adamlar uc yilda mukemmele yakin bir marka yaratti. Demekki kalite ucuza satilabiliyormus. Bilekberi gibi firmalara kalsak teknoloji hala burjuvanin elinde tekel olurdu. Iyi ki uzak dogu var.

Sen de yorum yaz