Blackberry Storm 2 satışa sunuluyor

İlk modeliyle büyük beğeni kazanan dokunmatik Storm, şimdi daha güçlü, daha yetenekli...

  • Halil Mollaoğlu
Blackberry Storm2 satışa sunuluyor
RIM Blackberry Storm2: Vodafone işbirliğiyle satışa sunuldu.

Kanadalı cep telefonu üreticisi RIM, Vodafone şebeke operatörü işbirliğiyle Blackberry Storm2 9520'nin satışına başladı. Dokunmatik ekranlı cep telefonu şu andan itibaren sözleşmesiz olarak 550 Euro'ya satışa sunuluyor.

Storm2 yeniden elden geçirilmiş kullanıcı arabirimi Blackberry OS 5 ile selefi Storm 9500'e göre daha fazla performans ve hassasiyet sunuyor. Bunun yanında dokunmatik ekran cihaza sabit sıkı bir şekilde entegre edildi ve eskisi gibi bilyeli yatağın üzerinde durmuyor. Yeni sürüm internet gezintileri için HSDPA ve WLAN sunuyor. 3,2 Megapiksel kameranın görüntü sabitleyicisi var, müzik çaları ise neredeyse tüm formatları oynatabiliyor. Dahili belleğin boyutu 2 GB ve microSD kartlar ile 32 GB'a kadar yükseltilebiliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

ilk modeli büyük begeni kazanan derken :)) resmen RIM in elinde patladi ne begenisi

çok şık duruyor.

kullanmı şbiri olarak diyebilirim ki iğrenç.klavye berbat zaten.dokunmatik deneyimini en iyi iphone dan anlarsınız

katıluyorum ne beğenisi :D direk ellerinde patladı..

iphone 2g ile bile yarışamaz :)

valla çoğu kişi beğenmedi, ama sadece iş için kullanacaklar için ideal.Ayrıca dokunmatiğine alışamayanlar berbat der tabii, dokunmatiği ve klavyesi bir harika.Wi-Fi sinin olmaması kötü bir özellik ama bunu da 2 de telafi etmişler.

körlemesine iphone fanatikliği!!! tıpkı yaşı tutanlar bilir arabanın olmadığı yada bizim öyle sandığımız yıllarda ''şahin'' ''doğan'' fanatikleri vardı.Dikkat etsinler sonları onlara benzemesin.Üstelik seneye alacakları belli en fazla görüntülü görüşme .

Sen de yorum yaz