BlackBerry'den Android'e BlackBerry Hub müjdesi!

BlackBerry'nin en başarılı uygulaması, artık Android kullanıcılarının da emrinde...

  • Cenk Atlı
BlackBerry'den Android'e BlackBerry Hub müjdesi!

Son dönemde akıllı telefon satışları açısından zor bir süreç yaşayan BlackBerry, Android'li telefonları aracılığıyla yeniden bir ivme yakalamayı umuyor. Firma ayrıca Android'le uyumlu hale getirdiği BlackBerry Hub'dan da çok şey bekliyor.

Kullanıcıların bütün mesajlarını, e-postalarını ve sosyal iletişimlerini tek bir yerde görebilmelerini sağlayan Hub yeni bir güncellemeyle çok daha işlevsel bir yapıya dönüşüyor.

Android için sunulan BlackBerry Hub+ sayesinde Android 6 Marshmallow ya da daha üst bir sürüme sahip kullanıcılar Hub, Takvim ve Şifre Koruyucu gibi hizmetlere erişebilecekler.

Söz konusu Hub+ hizmetleri Google Play üzerinden ücretsiz indirilebiliyor. Kullanıcılar ayrıca 30 günlük ücretsiz bir deneme olanağına da sahipler. Bu sürenin ardından aylık 99 cent karşılığında reklamsız bir deneyimin yanında diğer bütün ekstra işlevlerden de yararlanmak mümkün olacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Bu özellik zaten windows phone da yıllardır vardı. (2010 dan beri)

@04 Ağustos 2016 18:13 bu özellik blackberry 10 ve android blackberry dışında hiçbir işletim sisteminde ve cihazda olmadı.

@05 Ağustos 2016 10:34 Bunların hepsini tek bir uygulama anlamında kastetmiş olabilir...

Gelirleri düzeltmek için Microsoft'un taktiğini uygulamak BlackBerry için iyi bir fikir olabilir.

Sen de yorum yaz