BlackBerry'nin Android'li cebi Venice videoda

BlackBerry'nin henüz tanıtılmayan Android'li ilginç telefonu, videoda ayrıntılarıyla göründü!

Oynat BlackBerry'nin Android'li cebi Venice incelendi! BlackBerry'nin henüz tanıtılmayan Android'li ilginç telefonu, videoda incelendi!

BlackBerry'nin henüz resmi olarak tanıtılmayan, hala dedikodu aşamasında olan Venice'inden yeni bir inceleme videosu ortaya çıktı.

Kızaklı, fiziksel QWERTY klavyeye sahip cihaz, Android'le çalışıyor - dolayısıyla yılın en garip telefonu olmaya aday. Klavyenin arkasına entegre edilen kapasitif touchpad, tuşların sadece yazı yazmak için olmadığını gösteriyor. Tuşların üzerinde parmağınızı gezdirerek ekranı kaydırmanız da mümkün. Aynı geçen seneki BlackBerry Passport'ta olduğu gibi.

Venice'in başka artıları da var: Ön yüzde bulunan büyük hoparlör gibi. Yazılımda ise birkaç hoş sürpriz var. Çalışan yazılım, birkaç istisna dışında stok Android gibi görünüyor. Yapılan küçük bir değişiklik, uygulama listesinin sağa ve sola kaymak yerine, yukarı ve aşağı doğru kayması. Bu değişikliğin nedeni ise kapasitif klavyeden faydalanmak.

Videodaki telefonun henüz tamamlanmadığını ve cihazın son halinde yazılımda ve donanımda değişiklikler olabileceğini unutmamakta fayda var.

2015 ve kızaklı telefonlar mı? Neden olmasın?

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Bizim için R.I.P blackberry

@20 Eylül 2015 20:47 asıl RI.P sen olmayasın? iPhone olmasın?...

Süper ve yine tasarım harikası ve efsane BlackBerry klavyesi.. Muhteşem bi telefon olmus.

Bu saçma sapan videodan insanların ne anlamasını bekliyorsunuz ?

Çok hoş olmuş. Umarım piyasaya geri döner.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir