BlackBerry'nin yeni "Android"i DTEK60 sızdı

BlackBerry'nin yeni Android'li telefonu, tüm özellikleriyle sızdı!

  • Ercan Uğurlu
BlackBerry'nin yeni "Android"i DTEK60 sızdı

BlackBerry, iyiden iyiye Android platformunu sevmeye başladı. Geçtiğimiz temmuz ayında ortaya çıkan DTEK50 modelinin ardından bu defa da "Argon" kod adıyla anılan yeni modeli DTEK60 sızmış durumda.

Argon'un, şirketin DTEK50 modelinin güncellenmiş hali olarak gelmesi bekleniyor. Zira bu modelde sızan özellikler daha iyileştirilmiş olarak karşımıza çıkıyor.

Sızan bilgilere göre DTEK60, 5.5 inç boyutunda ve 2K çözünürlüğünde bir ekranın sahibi olacak. Qualcomm Snapdragon 820 işlemci ve 4 GB RAM gibi güçlü birimlerin sahibi olması beklenen DTEK60'ın, 32 GB depolama kapasitesi ve 3000 mAh batarya kapasitesiyle gelmesi de olası. Öte yandan 21 MP çözünürlüğünde arka kamera ve USB-C port gibi bölümleriyle de dikkat çekecek olan DTEK60, böylece DTEK50'deki 16 MP'lik kamerayı ve microUSB 2.0 portunu da bir adım öteye taşıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Geç kaldın BLackberry

@22 Eylül 2016 00:06 Fiyatı rekabetçi olursa geç kalmış olması önemsizleşir.

diger telefonlara nazaran hicbir arti sunmuyo

Fiyat uygun olursa biz burdayiz.

Geç kalmak önemli değil. Daha iyisini ve daha ucuzunu yaparsa çok uzun zamandır bu piyasada olan devleri bile yıkabilir. Nokia ve Apple örneği gibi. Nokia 30 yıldır var, Apple ise 2007'de bir telefon çıkardı Nokia bitti....

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play