Bladebuilders ile kendi ışın kılıcını yap!

Herkesin merakla beklediği "Star Wars: Güç Uyanıyor" filminin ürünleri raflardaki yerini aldı.

Kendi ışın kılıcını yap!

Dünya çapında her yaştan hayran kitlesi tarafından merakla beklenen ve Türkiye'de 17 Aralık'ta vizyona girecek olan "Star War: Güç Uyanıyor" filmi için geri sayım devam ediyor. Büyük küçük herkesin hayranı olduğu Star Wars filminde Jedi ve Sith'lerin yanlarından ayırmadıkları ve efsane haline gelen ışın kılıçları Bladebuilders sistemiyle yeni bir boyut kazanıyor. Artık çocuklar en ünlü Star Wars kahramanlarının ışın kılıçlarını özel bağlantı parçaları ile farklı şekillerde tasarlayarak kendi özel ışın kılıcını oluşturabiliyor.

Bladebuilders sistemi ile "Star Wars: Güç Uyanıyor" filmi yeniden yaşanıyor!

Bladebuilders sistemi efsanevi Star Wars ışın kılıçlarına yeni bir boyut katarken, kişiselleştirme özelliği ile yeni bir oyun deneyiminin kapılarını açıyor. Farklı parçalarla farklı şekillerde oluşturabilen ışın kılıçları ışık ve ses efektleriyle film sahnelerini yeniden yaşatıyor.

 Bladebuilders elektronik ışın kılıcı seti ile daha büyük bir güce hükmet!

Bladebuilders Elektronik Işın Kılıcı Seti serinin en dikkat çeken ürünlerinden. En çok parçaya sahip bu set, 100'den fazla ışın kılıcı kombinasyonu ile çocuklara hayallerindeki ışın kılıcını yapma fırsatı sunuyor. Sette elektronik açılır kapanır ışın kılıcı, 2 küçük ışın kılıcı ve birden çok bağlantı parçası bulunuyor. 

 Bladebuilders Kylo Ren elektronik ışın kılıcı ile kahramanlık efsaneni yaz

Elektronik Kylo Ren Işın Kılıcı ile çocuklar hayal güçlerini kullanarak birçok kombinasyon yapabiliyor. Teleskobik kılıcı tek bir bilek hareketiyle açılıp ve kapanabiliyor. Bladebuilders sistemindeki tüm parçalarla uyumlu olan Kylo Ren Elektronik Işın Kılıcı, ışık ve ses efektleriyle inanılmaz bir oyun deneyimi sunuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play