Blizzard, 3 klasik oyunu indirmeye sundu!

Oyun devi Blizzard, artık efsane olan 3 klasik oyununun tam sürümlerini indirmeye sundu!

  • Zeynel A. Öztürk
Blizzard'dan 3 klasik oyun indirmeye sunuldu!

Blizzard 1990'larda yayınladığı üç klasik oyunun tam sürümünü ücretsiz olarak indirmeye sundu. Rock N Roll Racing, The Lost Vikings'i PC'nize ücretsiz olarak indirip oynamanız artık mümkün. Blackthorne ise Kasım 2013'ten bu yana ücretsiz olarak sunulan klasik Blizzard oyunları arasında.

İlk olarak Super Nintendo ve Sega Mega Drive'da ortaya çıkan Rock N Roll Racing, üstten oynanan bir yarış oyunu. Oyunda manevra yeteneklerinizi kullanarak, silahlardan ve turbo özelliklerinizden faydalanarak rakiplerinizi malup etmeniz gerekiyor.

Lost Vikings'te ise uzay aracında bir uzaylı tarafından alıkoyulan Erik, Olaf ve Baleog'u yönetiyorsunuz. Her karakterinizin kendine has yetenekleri var. Örneğin Baleog, kılıç ve yayı iyi kullanabiliyor; Erik ise iyi sıçrayabiliyor. Oyunda 35 zorlu seviye sizi bekliyor.

Blackthorne olarak da tanınan Kyle Vlaros, Tuul adındaki gezegende her tür yaratıkla karşı karşıya geliyor. Oyunda heyecanlı dövüşler ve çeşitli bulmacalar sizi bekliyor olacak.

Oyunların sistem gereksinimleri çok düşük olduğundan, onları neredeyse her PC'de oynamanız mümkün. Oyunlara erişebilmek için Battle.net hesabına oturum açıp "Download Game Clients" sayfasına gitmeniz gerekiyor. Burada oyun istemcilerinin altında üç oyunun bağlantılarını bulacaksınız.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Ve de tarih olmuş oyunlar

emulator ile zaten bedavaya oynayan oynadı ne gerek var ki

The lost vikings ne çok oynardık yaw, en sevdiğim oyundu bir zamanlar..

Viking'leri ne oynamıştık zamanında. bütün bölüm şifrelerini not etmiştik. Bizim için çok kıymetli bir hazine gibiydi...

Bu oyunları üzerine para verseler oynamam :D

@27 May 2014 15:20 sen zaten oynama sana lol yakısır

Sen de yorum yaz