BLU ile D-Smart keyfini yanınızda taşıyın!

TV ekranına bağlı kalmadan her tür cihazdan TV izlemenize izin veren bu hizmetten haberdar mısınız?

BLU ile herkes D-Smart keyfini yanında taşıyor!

D-Smart, yaptığı teknoloji yatırımlarına devam ediyor. BLU ile vapurda, plajda, restoranda, yolda; her an, her yerden televizyon keyfi yaşamayı sağlayan yenilikçi bir D-Smart hizmeti sunduklarını söyleyen D-Smart CEO'su Ali Güven, 7'si HD olmak üzere 30'dan fazla canlı kanala sahip BLU'nun TV izleme alışkanlığını değiştireceğini söyledi.

BLU ile UEFA ve Şampiyonlar Ligi canlı maçları; çok yakında İspanya Ligi La Liga ve Avrupa Basketbolu Turkish Airlines - Euroleague maçlarının yanı sıra en güncel filmler, belgeseller, programlar, en popüler diziler "Başa Al İzle", "Geri Al İzle", "Tekrar İzle", "Seç İzle", "Kirala İzle" seçenekleri ile izlenebilecek.

"Dünyanın sporu"nu, vizyondan hemen sonra TV'de ilk kez yayınlanan ödüllü filmleri, popüler dizileri izleyicileri ile buluşturan Türkiye'nin yenilikçi dijital platformu D-Smart, teknolojik alanda da dünyadaki trend ve gelişmelere paralel yatırımlarına, yeniliklere devam ediyor.

D-Smart BLU, yeni bir hizmete dönüştü

D-Smart BLU; her an, her yerden televizyon izleme keyfinin özgürce yaşanmasını sağlayan yenilikçi bir D-Smart hizmetidir. TV ekranına bağlı kalmadan, internet bağlantısı ile ister bilgisayardan/laptop'tan, ister tabletten ve cep telefonundan canlı TV yayınına, film, dizi, spor, belgesel gibi güncel içeriklere kolayca ulaşmayı sağlayan D-Smart BLU, D-Smart abonesi olsun olmasın, isteyen herkese izlemek istekleri içeriği dilediği an, dilediği yerden seyretme olanağı sağlıyor.

D-Smart CEO'su Ali Güven, yayın akışına bağlı kalma zorunluluğunu ortadan kaldıran D-Smart BLU'nun Türkiye'de televizyon izleme alışkanlıklarını değiştireceğini söyledi. Dijital yayın platform alanında yenilikçi anlayışları paralelinde D-Smart BLU'yu ilk olarak Mart 2012'de hizmete sunduklarını belirten Güven, şimdi D-Smart BLU'nun her türlü cihazdan ve herkese açık bir şekilde hizmete başladığını belirtti.

48 saat geriye dönük izleme olanağı!

D-Smart BLU ile 7'si HD 30'u aşkın kanalı ve 3 bine yakın içeriği, 48 saat geriye dönük izleme olanağı

Ali Güven, D-Smart BLU ile 48 saat geriye dönük izleme olanağı sayesinde, isteyen herkesin kaçırdığı ya da yeniden izlemek istediği 3 bine yakın içeriğe anında ulaşabileceğini aktardı. Güven, "D-Smart BLU herkese açık olarak sunduğumuz bir hizmet; BLU hizmetimizden yararlanmak isteyenlerin D-Smart abonesi olması şart değil. 7'si HD olmak üzere 30'u aşkın kanalı canlı izleme olanağı bulunan BLU ile herkes istediği zaman istediği içeriği izleyebiliyor. Diledikleri anda; 'durdur izle – geri al izle – başa al izle - tekrar izle – seç izle – kirala izle' gibi seçeneklerle izleme keyiflerini bozmadan filmleri durdurup kaldıkları yerden izlemeye devam edebiliyorlar' dedi.

İnternetinden kopamayanlar, internetten maç, film, dizi, belgesel izleyenler D-SMART BLU'dan vazgeçemeyecek.

Ali Güven, D-Smart abonelerine "dünyanın sporunu" sunduklarını vurgulayarak "Tüm dünyada sporseverlerin en yakın takipçisi olduğu en popüler ve kategorilerinde başarılı sporların hepsini canlı olarak D-Smart'tan ekranlara getiriyoruz. UEFA ve Şampiyonlar Ligi maçları, NBA, WNBA,  Formula 1, MotoGP, Türkiye Voleybol Ligi, WWE gibi zengin spor içeriğimize La Liga ve Euroleague maçlarını da ekledik. Sporseverler, çok yakında La Liga ve Euroleague maçlarını da diğer tüm canlı spor maçları gibi tüm cihazlardan  BLU ile izleyebilecek. Çünkü BLU ile her yerdeyiz; üstelik PC, laptop, iPad, iPhone gibi tüm bu cihazlardan ayrı ayrı değil, tek bir abonelik ile BLU hizmetinden yararlanılabiliyor" dedi.

Ali Güven, televizyon olmasa da, internetinden kopamayanların, internetten maç, film, dizi, belgesel izlemeyi tercih edenlerin yanı sıra evinde televizyonunu paylaşamayanların; yan oda kutusu almak istemeyen ancak evde ikinci bir ekrandan maçları, programları izlemek isteyenlerin vazgeçemeyeceği özellikler taşıdığını aktardı. Güven, "D-Smart BLU ile çağdaş kent ve iş yaşamının hızlı, yoğun temposu içinde kendi zamanını daha verimli kullanmak isteyenler BLU'yu tercih edecektir" dedi.

D-Smart BLU ayrıcalığını yaşamak isteyenlerin herhangi bir D-Smart satış noktasına uğramaları ya da 0850 266 0 266 numarasından D-Smart Çağrı Merkezi'ni arayarak konu hakkında bilgi almaları yeterli olacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

heryerden izleyebildiğim ulusal tv kanalları için bile aylık 10tl ücret istiyor. Hatta dsmart abonesi olduğum halde bile...

@07 Tem 2013 09:45 Sonucta hizmet icin D-Smart server'larini kullaniyorsunuz, bu tip hizmetlerin neredeyse hepsi ucretli. Ben Turkcell TV kullaniyorum, en dusuk paket 2 TL, sadece ucretsiz kanallar var. D-Smart Blu paketleri vs. konusunda pek bilgim yok, ama uydu abonelerine ucretsiz olarak en azindan birkac kanal sunsalar iyi olur. (2 yildan uzun suredir D-Smart uydu hizmetini kullaniyorum, uydu hizmetinden gayet memnunum, fakat Blu'yu hic kullanmadim, evde degilken Turkcell TV kullaniyorum, cunku telefondan Internet baglanti ucreti yok :)

Bende sırf bu yüzden Dijital Karasal Yayını dört gözle bekliyorum.

ben hiç birini kullanmıyorum.. Bana lazım olmuyor

@09 Temmuz 2013 14:43 lan yavşak kullanmıyorsan ne sikime yorum yapıyon dangalak

Sen de yorum yaz