BMW'nin 4 yeni modeli göründü!

BMW'nin Los Angeles Auto Show'da sergileyeceği 4 yeni canavar, şimdiden ortaya çıktı!

  • Zeynel A. Öztürk
BMW'nin 4 yeni otomobili göründü!

Los Angeles Auto Show'un başlayacağı tarih 18 Kasım olsa da otomobil üreticileri, sergide neler göreceğimiz konusunda bazı ipuçlarını şimdiden veriyorlar. Bu üreticilerden BMW, dört modelinin ABD'deki etkinlikte ilk kez ortaya çıkacağını duyurdu.

Firma, aşağıdaki dört model dışında daha önce ABD'de gösterilen birkaç modeli piyasaya sürecek. Bunlar arasında yenilenen 2016 3 Series, elektrikli i3 ve melez süper-otomobil i8 var. X5 xDrive40e'nin de etkinlikte gösterilmesi bekleniyor.

BMW 330e

Elektrik motoru ve dört silindirli motoru bir araya getiren 330e, sunduğu 248 beygirgücüyle 100km/saniyeye yaklaşık 6 saniyede ulaşıyor.

Çıkış tarihi: 2016 baharı.

BMW X1

228 beygirgücüne sahip otomobilin değişen şekli, iç alanı daha geniş hale getirmiş. 

Çıkış tarihi: 24 Ekim 2015.

BMW 7 Series

Son teknolojilere sahip bir otomobil arıyorsanız, vücut hareketlerinizle kontrol edebileceğiniz denetimlere ve fazlasına sahip olan BMW 7 Series tam size göre.

Çıkış tarihi: 24 Ekim 2015.

BMW M4 GTS

M4 coupe'nin daha da yüksek performanslı bir sürümü olan BMW M4 GTS'nin altı silindirli motoru, motor sıcaklığını düşürmek için su enjeksiyonundan faydalanıyor. Bu sayede parçalar üzerindeki yük azalıyor ve verimlilik, performans sağlıyor. M4 425 beygirgücüne sahipken M4 GTS, 493 beygirgücü sunuyor.

Çıkış tarihi: 2016 baharı

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Bizim devletin kapicisindan bakanina butun burokratlari tam kadro katilir kesin. Yine devleti somurup milyarlari harcayacaklarmis araclara. Bizdeki devlet araci sayisi avrupa birliginin tamamindaki devlet aracindan fazladir kesin.

335 xdrive yeni aldım yo vay be 330e güzelmiş baya

Sen de yorum yaz