Boyutu değişebilen Başlat menüsü göründü!

Windows 10 ile birlikte geri dönmeye hazırlanan Başlat menüsü, sandığınızdan daha yetenekli olabilir

Boyutu değişebilen başlat menüsü göründü!

Windows 10'un sızan son yapısından yeni paylaşılan görüntüler, başlat menüsüyle ilgili küçük bir değişikliği ortaya çıkardı.

WinSuperSite'ın yayınladığı ekran görüntülerinde yapı 10056'nın başlat menüsünün boyutunu değiştirmeye izin verdiği görünüyor. Karelerden birinde menünün her zamanki gibi sol alt köşede durduğu, bir sonraki görüntüde ise tüm ekranı kapladığı görünüyor.

Yukarıda ise önceki yapılarda da birkaç kez görünen yeni iletişim kutusu stilini görüyoruz. Bu yeni stilin işletim sistemi çapında kullanılma olasılığı var.

Windows 10; Windows 7, 8 ve 8.1 için ücretsiz bir güncelleme olarak gelecek ve resmi olarak bu yaz yayınlanacak 

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

ya önce şu windows pokemon tasarımı değiştirsin bi arkadaş, hala aynı kafa devam ediyor.

@14 Nis 2015 11:38 almak yada güncellemek zorunda değilsin. istedikleri gibi yaparlar kullanan kullanır kullanmayan kullanmaz bu kadar basit. görende zorla kullandırtıyorlar sanacak sizi.

@14 Nis 2015 14:02 Fikir Beyan etmek yasakmı ? Sen beğendiğini söylersin başkası beğenmediğini alıp kullanmadan önceki aşamadayız microsoft önizleme sürümlerini milletin fikirlerini beğenilerini eleştirilerini dikkate almak maksadıyla geliştiriyor..bırakta beğenende beğenmeyen fikirlerini paylaşabilsin..benim beğenmediğim bir tek şu ikonları...

@14 Nis 2015 15:19 O zaman o beğenmediğiniz iconları microsofta bildireceksiniz efendim microsoft chip'i takip etmiyor senin yorumunu görmüyor yani buraya yazdığını sadece bizim gibi chip devamlı takip eden okurlar görüyor eleştiriyor :)

@14 Nis 2015 14:02 bir firma kafasına göre bir şey yapamaz sonuçta firmayı yaşatan kullanıcılardır kullanıcıların isteğine göre şekillenmek zorundadır

Eee bu önceden vardı

@14 Nis 2015 12:21 10041 Yapısında da vardı...

Anaokulundan mezun bi tasarımcı çocukmu yapıyor bu windowsun ikonlarını arkadaş bu kadar itici olur ancak hala aynı...

Yapı sürümü 10041'de de vardı bu özellik

Aero glass gelmeyecek mi? Hiç haber yok....

Başlat menüsü ve hemen yan tarafındaki arama butonuna giremiyorum böyle bir hata yapılmış nasıl düzeltilir...

Şikayetler üzerine çöp kutusu iconu değiştirilmiş ve güzel olmuş. Tüm windows7 den kalma ikonlar da değiştirilirse tasarımla daha uyumlu olur. Windows 8de aynı ikonları görünce microsoft tembellikle Suçlamıştım.

Tekrar sadece masaüstü mantığına dönmediğin surece başarısız olmaya mahkum olacaksın Microsoft.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost