BT güvenliğinde dev güç birliği!

Dev güvenlik çözümleri sağlayıcısı ve dev güvenlik ürünleri dağıtıcısı anlaştı! İşte hedefleri...

Bilgi teknolojilerinin hayatın her alanına girmesiyle artan sanal tehdit tehlikesi, bilgi ve teknoloji güvenliği pazarında hızlı bir büyümeye neden oluyor. Artık güvenlik çözümleri akıllı telefonlar ve tabletlerde evlerdeki ve işyerlerindeki bilgisayarlara, ofislerdeki depolama için kullanılan sunuculardan veri merkezlerinde barındırılan ve yüzlerce sanal sunucunun çalıştığı platformlara kadar bilgi teknolojilerinin her alanına hakim konuma geldi. Akıllı telefonlardan sanal sunuculara dünyanın bireysel ve kurumsal güvenlik çözümleri Trend Micro ve Türkiye'nin lider güvenlik teknoloji dağıtıcılarından Helyum Bilişim Türkiye'de, Kıbrıs'ta ve Türk Cumhuriyetlerinde en iyi güvenlik çözümlerini tüketicilere ulaştırmak amacıyla güçlerini birleştirdi.

Helyum Bilişim'in Türkiye genelinde 5 bölgeye yayılmış ve 40'ın üzerinde uzman barındıran destek ağı, Trend Micro müşterilerine kesintisiz destek verecek. Bu işbirliği sayesinde Helyum Bilişim 2011 büyüme hedeflerini %40 olarak açıklarken, Trend Micro'nun büyüme hedef artışı %85'e yükseldi. İki firmanın Türkiye pazarındaki pazar payı hedefleri ise %50.

Liderlerin İşbirliği

Trend Micro, bir milyar doların üzerinde cirosu ve 4500'ü aşkın çalışanı ile dünyada sadece içerik güvenliğine odaklanan, büyük bir bağımsız içerik güvenliği üreticisidir. Dünya genelinde güvenlik teknolojileri konusunda yenilikçi çözümleriyle tanınan Trend Micro, bireysel ve KOBİ pazarına yönelik güvenlik çözümlerinin yanı sıra kurumsal ve bulut bilişim alanında da güvenlik pazarının önemli çözüm sağlayıcısıdır.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Helyum Kaspersky ile yakalayamadığı başarıyı Trend Micro ile hiç yakalayamaz diye düşünüyorum. Burda yazılanlar fazlaca iddialı. Kurumsal alanı bilemem ama Trend Micro' nun son kullanıcı tarafında pek başarılı bir yazılım olacağını düşünmüyorum açıkcası.

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir