Bu adamın haberlerinden sıkılanlara özel...

Bu adamın haberlerinden sıkılanlar için geliştirilen özel eklenti, hepimize ilaç gibi gelecek...

  • Gökay Özbudak

Ünlü aktör ve eski "Two and a Half Man"in yıldızı Charlie Sheen yaptığı hareketlerle bu aralar magazin basının en büyük malzemelerinden biri. Son olarak dünyanın en çok izlenilen komedi dizilerinden olan "Two and a half Man"'den kovulması ünlü aktörü yine haber başlıklarında üst sıralara taşıdı.

Charlie Sheen'in yaptıklarından sıkılanlar ve artık internette haber başlıklarında adını görmek istemeyenler için yeni bir eklenti çıktı. Firefox ve Chrome tarayıcılarda çalışan eklentinin adı Tinted Sheen. Bu eklenti sayesinde Charlie Sheen'le ilgili haberler tarayıcınızda üstü kapalı şekilde, yukarıdaki ekran görüntüsündeki gibi gözüküyor.

Artık Charlie Sheen'in adını görmeye gerçekten dayanamıyorsanız eklentiyi buradan indirebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

görmek istemiyosan kapa gözlerini. boş bi eklenti:)

Yok daha neler :D Allah'ım ya daha ne eklentiler çıkacak :D

ohaaa teknoloji sitesinde bile charlie sheen :))) adam bırak magazını burlarada sıcradi dizisini hiç sevmem 1-2 kere izledim abd'deki milletede aşaşiyorum nasıl izliyor:S

hem boş bi eklenti hem boş bir haber... ya hadi ismi yazsa diğer yazan kelimeler arasında dikkat çekmeyebilir görmeyebilirsiniz. ama üstü bu şekilde kapatıldığında ki hangi ismin kapatıldığını da biliyorsunuz, direk daha çok göze batıyor. her kapalı yerin o isim olduğunu biliceksiniz. hedefini bile tutturamamış bir eklenti resmen :) bu kadar yorum yazdım buna kendimden utandım :)

-Raizan-

Eklenti yapmayı becerebilen birinin giriştiği en gereksiz iş.
O adamı çekemeyen veya sevmeyen biri gimiş, parayla eklenti yaptırmıştır.

abi bunlar kendi kendilerine sansur uyguluyolar

:D Eklenti meklenti deyip geçmemek lazım, bu işten iyi para kazananlar var galiba.

Severek izliyorum , hele son yaptığı işlerden sonra ne kadar "bağımlı" diye suçlanırsa suçlansın adam paraya kendi resmini basacak kadar zengin. Bir de dediği gibi kanaldan istediği parayı alırsa heralde hiç durduralamıyacak. O zaman görürüm ona karşı eklenti yapanları :)

Ben facebook ve iphone için istiyorum aynı eklentiyi

Sen de yorum yaz