Bu araçla Facebook'u masaüstünüze taşıyın!

Facebook'u web tarayıcınız üzerinden değil de masaüstünüzden kullanmaya ne dersiniz? O halde buyrun!

  • Zeynel A. Öztürk
Facebook'uzunu canlı olarak masaüstünüze taşıyın!
Tam halini görmek için tıklayabilirsiniz

Bir çoğumuz, Facebook'ta inanılmaz derecede çok zaman geçiriyoruz. Arkadaşlarımızın neyi beğenip beğenmediğini, son etkinlikleri ve haberleri, durum güncellemelerini ve fotoğrafları takip etmenin yanında sitede oynanabilen oyunlar ve sayfalar da zamanımızın büyük bir bölümünü alıp götürüyor.

Genellikle web tarayıcımız üzerinden kullandığımz Facebook'un masaüstünden kullanbileceğimiz bir alternatifi ise pek yok. Ancak bu yazımızda size FlipToast adındaki iyi bir Facebook masaüstü uygulamasını tanıtımak istiyoruz.

FlipToast, Windows ve Mac işletim sistemlerinde kullanılabilen bir masaüstü istemcisi. Mevcut diğer istemcilerin tersine, FlipToast sohbet, canlı uyarılar gibi gerekli Facebook öğelerini de sunuyor. Facebook profilinizde olup biten her şey hakkında gerçek zamanlı olarak uyarı alıyorsunuz.

Aracın sundukları ve indirme bağlantısı burada...

Araç ile fotoğraf paylaşmak ise oldukça kolay. Tüm yapmanız gereken fotoğrafı araca sürüklemek ve albüm bilgilerini doldurmak. Aracı yükledikten sonra sistem çubuğunuza yerleşiyor ve buradan yan çubuğu çağırmak, durumunuzu güncellemek gibi birçok seçeneğe erişmeniz mümkün oluyor.

Kısacası FlipToast, zamanının büyük kısmını Facebook'ta geçirenleri tarayıcıya hapsolmaktan kurtaran, başarılı bir araç. Siz de masaüstünüde Facebook keyfi yaşamak isterseniz, bu araca mutlaka bir şans vermenizi öneriyoruz...

İndirin: Fliptoast (Windows, Mac)

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

TweetDeck varken diğerlerini tercih etmiyorum. Her ne kadar sanki Twitter için yapılmış bir uygulama gibi görünse de, Facebook ve daha birçok sosyal paylaşım sitesini de destekliyor. TweetDeck kurmadan, denemeden kararınızı vermeyin :D

Ubuntu'da varsayılan olarak gelen bir özellik

2 kere yüklemeye çalıştım ancak mavi ekran hatası verdi yararlanamadım yazılımdan.

Windows 7 32 bit kullanıyorum.

çok güzel uygulama tebrik ederim

3 kere yükledim ancak her seferinde mavi ekran hatası aldım yazılımı kullanamadım işletim sistemim Windows 7 Ultimate 32bit.

Steam'in bir iki yıl önceki haline çok benziyor.

Ubuntu ne ki KDE'de kralı var. Windows ne ki ya..?

güzel miş iphone daki facebook uygulamasına da biraz benzio

ne gerek var ki ?? ...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play