Bu bedava araçla yeni sürümler emrinizde...

Yüklü yazılımların yeni sürümlerini tek tek aramaktan sıkıldınız mı? Bu bedava araç size göre...

  • Ümit Öncel
Bu bedava araçla yeni sürümler emrinizde...
Artık programların eski sürümlerini kullanmak zorunda kalmayacaksınız.

Bilgisayar gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası. Artık pek çok kişi bilgisayarının daha fazla performans verebilmesi ve güvenlik sorunları yaşamaması için elinden gelen tüm önlemleri alıyor. Fakat bu konuda en çok göz ardı edilen konu; kullanılan programların sürümleri. Eğer programların eski sürümlerini kullanıyorsanız bu hem performans, hem de güvenlik sorunlarına yol açabilir. Fakat onlarca programın hepsinin en yeni sürümlerini bulmak hiç kolay bir iş değil. En azından Techtracker adlı ücretsiz programa sahip değilseniz.

Techtracker'ın tek can sıkıcı kısmı indirmeden önce CNET sitesine üye olmanızın zorunlu olması. Siteye üye olup, programı kurduktan sonra, Techtracker önce sisteminizde yüklü olan uygulamaları inceleyecek. Bir iki dakika sürebilecek bu işlemden sonra yüklü programların daha yeni sürümlerini bulursa bunlar hakkında size bilgi verecek ve doğrudan bir indirme bağlantısı gösterecek. "Download Now" butonuna tıklayarak ilgili programın en yeni sürümünü indirebilirsiniz.

Techtrackerbu adresten indirebilirsiniz (üyelik gerektirir).

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Update Checker Varken Gereksiz :)

buna gerek yok windows 7`de bu özellik zaten mevcut

çok güzel bir program.

gerçekten chip gibisi yok!!!

driver ve firmware içinde geçerli olsa idi...

bu konuda bu sene yükselen yıldız aslında filehippo.com sitesi ve kendi takip yazılımları. bu siteyi ve programını önermeniz daha doğru olur.

cnet yıllar önce (99-2000 yılı) bu hizmeti vermeyi aynı şekilde vermeye başlamış, 5-6 ay sonra durdurmuştu. bu nedenle cnet'e pek güven olmaz diyebilirim.

saygılarımla.

www.filehippo.com sitesinden FileHippo Update Checker programını indirebilirsiniz. Üye olmanız falan da gerekmiyor.

Sen de yorum yaz