Bu bedava yazılım ile aynı dosyalara son!

Bu ücretsiz küçük yazılım, PC'nizi dolduran gereksiz dosyalardan kurtulmanızı sağlayacak. İndirin!

  • Ümit Öncel
Bu bedava yazılım ile aynı dosyalara son!
Auslogics Duplicate File Finder ile gereksiz dosyalardan kurtulun...

Günümüzdeki internet hızı artık internetten dosya indirmek artık çok daha kolay. Fakat insan hafızası her zaman bu konuda yeterli olmayabiliyor. Aynı dosyaları farklı zamanlarda defalarca indirip bilgisayarı gereksiz dokümanlarla doldurmak mümkün. Ya da paylaşmak için kopyaladığınız bir dosyanın yedeğini silmeyi unutmak. Neyse ki Auslogics Duplicate File Finder adlı ufak ve ücretsiz bir program artık sizin için bu gereksiz dosyaları kolaylıkla temizleyebiliyor.

Bu ücretsiz programı indirip kurduktan sonra çalıştırdığınızda tüm sabit diskinizi bu uygulama sayesinde taratıp birbirinin aynı olan dosyaları bulabilirsiniz. Program bunu yaparken dosya adı ve boyutu gibi özelliklerin yanı sıra MD5 kontrolü de yapıyor. Program çalıştıktan sonra tek yapmanız gereken aynı dosyaların bulunabileceği sürücü veya klasörleri seçip aramayı başlatmak. Program eğer tercih ederseniz USB cihazlar içersinde de arama yapabiliyor.

Auslogics Duplicate File Finderbu adresten indirebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

güzel haber için teşekkür.Esasen bu tip temizlik programların hemen hepsi seçilmiş olan sürücüdeki(C,D,E,...) <<birbirinin aynı olan dosyaları >>tarama sonucu size listeleyebiliyor.Asıl zor olan ise bu listeden (belki de yüzlercesi silinecek olan fazlalıkların)tek tek manuel seçim yapmak idi.Tercih edilen bu işi oto.kendi yapan Auslogics Duplicate File Finder gibi bir programın olması.

silme komutunu vermeden önce aralarında sistem dosyası olup olmadığına çok iyi bakılması gerekmektedir.Yapılacak bir hatanın telafisi artık mümkün olmaz.

hiç gerek yok. böyle tek tek program kurup bilgisayarı yormaktansa, glary unilities gibi komlike bi program kullanırım bir sürü işi tek başına yapıyor

1.7 mb dosyayı 5 dkkada indirdi sunucuları çok zayıf

Bende Glary kullanıyordum fakat kendi sitesinden indirdiğim tollbarsız portable versiyonunda trojan yakalayınca soğudum.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play