Bu cep, Galaxy Note 3 mü?

İnternete düşen bu fotoğraftaki telefon, gerçekten Galaxy Note 3 olabilir mi?

Bu cep, Galaxy Note 3 mü?

Gün geçmiyor ki Samsung cephesinden yeni bir Galaxy söylentisi gelmesin. İnternete düşen son söylentiye göre bu berbat fotoğrafta görülen cihaz, Samsung Galaxy ailesinin merakla beklenen yeni üyesi Note 3.

@punkpanda isimli bir Twitter kullanıcısının paylaştığı bulanık fotoğrafta, yumuşak köşelere sahip, Galaxy Note 2'ye benzeyen bir cihaz görülüyor. Yakın zamanda dolaşıma giren söylentilerde, Galaxy Note 3'ün kasasının daha sert köşelere sahip olacağı iddia ediliyordu. Fotoğrafı internete sızdıran kullanıcı bu konuda daha fazla bilgi vermiyor.

Fotoğrafla birlikte sızdırılan bilgilere bakılırsa cihaz 6 inç boyutlu bir ekrana sahip ve bu ekran kasanın yüzde 84'ünü kaplıyor. Galaxy Note 3 etrafında biçimlenen söylentilerin üzerinde anlaştıkları ender noktalardan biri de cihazın 5,99 inç boyutlu bir ekrana sahip olacağına işaret ediyordu. Bu açıdan fotoğraf ve @punkpanda'nın iddialarının, mevcut söylentilerle uyumlu olduğunu söylemek mümkün.

Samsung'un yeni Galaxy'yi yaklaşık iki ay sonra düzenlenecek olan IFA 2013 etkinliğinde tanıtmasını bekliyoruz. Bazı kaynaklar, Galaxy Note 3'ün kısa süre önce gerçekleştirilen ve Galaxy NX, Ativ Tab 3 ve Ative One 5 gibi cihazların tanıtıldığı etkinlikte ortaya çıkacağını iddia etmişti. Ancak bu iddiaların asılsız olduğu anlaşılmıştı.

Ender Duman

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

olabilme ihtimali var ama şöyle bir ihtimal daha var çin işi telefonlarda olabilir cidden adamlar çok güzel tasarlıyor :)

o note 2,5 a benziyor tam çıkmamış :D

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir