Bu Defa LG G6'nın Arkası Göründü!

Bu ay tanıtılmasını beklediğimiz LG G6'nın arka tarafı da internette kendini gösterdi!

Bu Defa LG G6'nın Arkası Göründü!

LG'nin bir sonraki telefonu G6 hakkında yeni dedikodular gelmeye devam ediyor. Bu sefer telefonun arka tarafını gösteren bir fotoğraf, internete sızdı.

Görüntü gerçek ise LG G6'nın arka yüzü, parmak izi sensörünün ve çift kameranın konumu itibariyle V20'nin arkasına çok benziyor. Bununla birlikte V20'nin fırçalanmış metal görünümü, G6'da yerini oldukça parlak bir yüzeye bırakmış görünüyor.

LG, tanıtım öncesinde geçtiğimiz ay boyunca G6'dan küçük bilgiler paylaştı. Bu bilgiler arasında telefonun 5,7 inç QHD+ ekranla geleceği (2880 x 1440), 18:9 ekran oranı sunacağı vardı. G6'nın su geçirmezlik özelliğiyle gelmesi de muhtemel.

LG'nin basına dağıttığı davetiyeler, tanıtımın 26 Şubat'ta Mobil Dünya Kongresi'nde gerçekleşeceğini söylüyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

bu telefonu snapdragon 821 yakacak demedi demeyin. biraz bekleyip 835'le çıksaydı o zaman şansı olurdu bence. tabi fiyatta önemli o ayrı ama snapdragon 835 ile çıkması çok önemliydi.

buda jetblack gibi çizilirse kötügider

Dikkatli bakıldığında çift kameraların ikisinin de farklı özelliklerde olduğu göze çarpıyor, ayrıca kameraların sağ altındaki mavi dikdörtgen bir sensör gibi görünüyor ama büyük ihtimalle kameraların koruma jelatinini kaldırmak için konulmuş bir parça, kasa çizilmelere oldukça müsait, ayrıca G5'teki problem devam ediyor, kasa sanki metal değil de plastik gibi duruyor, Snapdragon 821 halen güçlü bir işlemci ve G6 bu sayede rekabetçi bir fiyat politikasıyla çıkarsa eğer büyük avantaj yakalar.

Sen de yorum yazCHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir