Bu eşleşmeler pek tutmadı!

Bu akıllara zarar 10 ortaklık, bazen bir el değil, iki elden de ses çıkmadığını ispat etti!

2 el bir araya geldi ama ses çıkmadı!

Google'ın Nestle'yle anlaşarak tanıttığı Android KitKat, ismiyle çoğumuzu şaşırtmıştı çünkü beklenti, yeni sürümün adının "Key Lime Pie" gibi bir isim olacağı yönündeydi.

KitKat isminin kulağa hoş geldiğinden ve KitKat'lı Android logolarının lezzetli göründüğünden şüphemiz yok, ancak bu ismin Android'e bir katkısının olup olmayacağı bizce şüpheli. İki büyük firmanın pazarlama için güç birleştirerek yeni bir ürün ortaya çıkarmasına daha önce de birçok kere rastladık. İşte bir araya gelen, ancak ortaya iyi bir şey çıkaramayan firmalar ve ortaklıklarını hezimete uğratan ürünleri.

1. Acer Ferrari One

Acer Ferrari One gibi isme sahip bir bilgisayardan muhtemelen yüksek performans bekleyeceksinizdir. Ancak cihaz, sadece bir netbook'tu! AMD Athlon X2 işlemcili, 2GB RAM'li cihaz, iddiaya göre tüm netbook'ları geçiyordu. Ancak netbook öyle pahalıydı ki aynı paraya orta seviye bir laptop alabilirdiniz.

2. Lady Gaga'nın Polaroid yazıcıları

Lady Gaga, Polaroid'e göre "araştırma ve geliştirme takımıyla uzun zaman harcamıştı ve Polaroid'i her zaman çok sevmişti". Pop starı Lady Gaga'nın tasarladığı GL10, tasarım alanında büyük yenilikler yapmıştı! 

Ancak yine Gaga'nın tasarladığı, GL10'dan daha da ilginç GL20 kameralı gözlükler bile piyasaya sürülemedi (muhtemelen fazlasıyla aptalca göründüğü için).

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Yandex ve Özkan Uğur'a ne demeli:) Peki ya Yandex ve Aydın Doğan'a:) Müthiş kombinezonlar bunlar:)..

Eğer siz adi bir çanta üretiyorsanız ve Adi çantaya siz Ben10 ve ya sevilen bir çizgi filmin karakterleriyle ve logolarıyla donatırsanız inanın,Microsoft'u satın alabilecek güce erişirsiniz...

Alex russo işi çözmüş :)

@24 Kas 2013 22:47 Sağol kardeş :D

Samsung un Armani cep telefonu faciasını unutmuşsunuz...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir