Bu iPhone'lar kutusundan jailbreak'li çıkıyor

Bu oyuncak iPhone'ların ekranındaki ince detayın Apple'ı çok sinirlendireceği kesin!

  • Zeynel A. Öztürk
Bu iPhone'lar kutusundan jailbreak'li çıkıyor

Yeni aldığınız bir iPhone'un kutusundan jailbreak'li olarak çıkma ihtimali yok, dolayısyla telefonunuzu kırmak için bir miktar çaba göstermeniz gerekiyor. Ancak bu durum, yukarıda gördüğünüz oyuncak telefonlar için geçerli değil.

Bir oyuncak mağazasında satılan bu oyuncak telefonun ekranına yakından baktınızda Cydia (kırık iPhone'larda görünen, Apple'ın izin vermediği uygulamaların bulunduğu mağaza) simgesini görebiliyorsunuz. "Telephone Intelligent"in mucidi tasarımcı, Cydia'nın ismini "Gift" olarak değiştirmiş olsa da, esprili bir anlayışa sahip olduğu kesin. Oyuncağı satın aldığınızda, yepyeni 10 tane e-posta da sizi bekliyor olacak.

Bu arada, telefonun üst tarafı ve ekranı her ne kadar iPhone'u andırsa da, en/boy oranı ve altındaki düğmelerin iPhone 5 ile pek ilgisi yok. Yine de düğmelere basınca çıkan sesleri merak etmiyor değiliz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

hahahaha alın işte size jailbreaklı kutulu ayfon 5 :D

@19 Şub 2013 17:18 iphone "5" mi?

bunlardan sürüsüyle alacan, marka düşkünü epıl hayranlarına hediye edecen, nasılsa arada farkı anlamazlar :)))

Bu gün gördüm bunu :D

yıl oldu 2013 hala ıphone kullanan ınsanlar var uzuluyorum ne diyim :)

Sanırım bazı insanlar Android'in Bada gibi bir süre sonra itileceğinden habersizler. Ayrıca fakir olanların Android alıp takılmaları sinir bozucu. Aptal görmemiş ve salak bir kitleye sahip işletim sistemini kim ister ki? Ios Sadeliktir kesinlikle. Şu an Apple Ios'u satışa çıkarsa belki Android kullanan firmaların bir çoğu Ios'a hemen geçerdi. Neden geçmesin ki zaten? ıOS gibi özel bir sistem varken Android kim? Android'in her sürümünü kullandım 2.3.6 4.0.4 4.1.2 Vs hepsini inceledim ve Galaxy S3 yada HTC One X ile iPhone 3 arasında bir fark göremedim savunun bakalım kıçı kırık sisteminizi savunun.

Arkadaş komik gerçekten 1800'e iphone alınca hippi, özenti, apple fanboy oluyorsun, 1600'e galaxy alınca zeki, zevk sahibi, akıllı telefon kullanıcısı oluyorsun.. bırakın bu safsataları hangisi size cirosundan hisse veriyor... hiçbiri babanızın hayrına çalışmıyor.. bıktım şu fanatiklikten artık...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play