Bu kadar ucuza Apple olmaz!

49 Dolara iPhone 3G 8 GB olur mu? Biz de sizin gibi olmaz dedik; fakat AT&T son derece ciddi...

Stokları dolduran iPhone 3G'leri erittiler
Bir önceki iPhone modelinin fiyatı düşüverdi!

Yeni iPhone 3GS'in satışları arttıkça, eski iPhone modellerinin satışları düşüyor. Apple yeni ürünüyle eski ürünün pazarını yiyor ama böylece yeni gelen rakiplere karşı durabiliyor.

AT&T, iPhone 3GS'leri rahatlıkla satıyor. İnsanlar da eski modele para vermek istemiyor. Sonuçta mağazaları dolduran iPhone 3G'leri eritmek için, özellikle de 8 GB'lık siyah renkli iPhone 3G'yi satmak için fiyatı 49 dolara düşürdü! Stoklar bitene kadar geçerli kampanya sayesinde insanlar bu inanılmaz fiyata iPhone 3G sahibi olacak. Bu yeniden paketlenmiş iPhone'lar 30 günlük iade sürecinde geri iade edilen mallar. Vitrin malı da diyebilirsiniz. Hepsi de satışa sunulmadan önce tekrar kalite kontrolden geçiriliyor.

Bu tarz bir iPhone 3G 16 GB ise sadece 99 dolara satılıyor. Elbette ki kullanıcıların AT&T ile iki senelik servis sözleşmesi imzalaması gerekiyor. Böylece servis sağlayıcı cep telefonundan zarar etse bile hizmetten para kazanıyor.

3G hakkında bilmek istediğiniz her şey sizler için hazırladığımız özel dosyada sizleri bekliyor!

Hangi 3G telefonu tercih etmeli? İşte şu anda en çok ilgi gören 3G telefonlar...

Ali Güngör

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Türkiye'de niye satılmıyor yha! :(

Rakam buz dağının görünen kısmıdır.

AT&T Turkiye'ye de gelse ya? Zaten Turkiye'de Turkcell Rus'larin, AVEA/Tturk Telekom Araplarin, Vodafone zaten adindan belli. Onlarda gelsinEn azindan ucuza telefon aliriz. Bunlar cok kazikliyor.

bir ara 200 dolardan satılacak denilen ıphone 1400 den satıldı yani 7 katı şimdide 49 dolar deniliyor 49*7=343 dolar +kdv ortalama 650 tl civarı

Keşke Türkiyede Satılsaydı Hiç Düşünmeden Alırdım :)

Türkiyede Bedava bile vermek isteseler 500 $ dolar olur en az vergilerden dlyı

"bir ara 200 dolardan satılacak denilen ıphone 1400 den satıldı yani 7 katı şimdide 49 dolar deniliyor 49*7=343 dolar +kdv ortalama 650 tl civarı"
------

bilmeden konuşma istersen o 200 dolar anlaşmalı AT&T amerikadaki fiyatı yani raf fiyatı değil raf fiyatı 700 dolar amerikada türkiyede 1400 TL

Siz 49$a telefonu aldığınızı zannedim 69 tl ye Türkselden aynı işte telefonu alıp 24 ay kontrata bağlı paket ücreti ödüyosunuz

Su bi gercek ki apple i sevsin yada sevmesinler su telefon bugun bu fiyattan ülkemizde sunulsa saniyorum izdiham olurdu magazalarda ve bu kisilerin coguda apple i sevmeyenler 1 tane alabilmek icin yarasirdi.
Takdir etmek lazim adamlarin yaptigi urunu

Türkiye'de 300 $ OLSAYDI YİNE ALIRDIM AMa imkansız

Bu amerika da ne kadar kazik bu aboneler ya,
Hollanda da 2 yil abone ile 3GS´ye bir kurus vermediginiz gibi 3G 1 mbps internet bedava!
Aylik ucreti 35 euro falan internet dahil.
Iyiki burda ATT yok,
Ocagimiza incir agaci dikerdiler tovbe tovbeee

Türkiyede bedava iphone, bu mantıkla.
Sözleşmeli 49 dolar bu, türkiyede sözleşmeli bedava veren sözleşmeler de var

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir