Bu karne hediyesi hem oyun hem de ders için!

Karne heyecanı yaşayan çocuklarınıza sürpriz yapmak istiyorsanız, işte size göre bir seçenek...

Bu karne hediyesi hem oyun hem de ders için!

Online alışveriş dünyasının sevilen yüzü elmasepeti.com, sömestr tatiline yaklaştığımız bugünlerde karne heyecanı yaşayan çocuklarına sürpriz yapmak isteyen velilere, Koss'un SB40 mikrofonlu kulak üstü kulaklığını öneriyor.

Dil kursları ve yurtdışı bağlantılı merkezler tarafından TOEFL ile benzeri eğitim ve sınavlar için tercih edilen Koss SB40, aynı zamanda derin basları seven oyun meraklıları için ideal bir ürün olarak kabul görüyor.  Ses seviyesi ne olursa olsun içinde yer alan dinamik birleşenler sayesinde her zaman düzgün bir ses üretimi sağlayan kulaklık, sahip olduğu 20 - 20.000 Hz'lik frekans aralığı ile en sevilen oyunlara da hayat veriyor. Çocuklar ve gençler, Koss SB40 ile hem oyun oynarken büyük keyif alacak hem de yabancı dil eğitimi gibi interaktif çalışmalarda kaliteli bir öğrenme süreci yaşayacaklar.

Koss SB40'ın yumuşak imitasyon deriden olan kulaklık yastıkları uzun süreli kullanımlarda rahatsızlık vermiyor. Mikrofonu ise sahip olduğu ortam gürültüsünü engelleme özelliğiyle; bir ses tanıma programında dahi seslerin rahatça algılanabilmesine olanak sağlıyor. Ayarlanabilir kafa bandı ile rahat bir kullanım sunan SB40, kaliteli yapısı sayesinde uzun yıllar sağlamlığını koruyor.

126 TL + KDV fiyatla satışa sunulan Koss SB40 kulaklık ile diğer Koss markalı ürünleri elmasepeti.com üzerinden detaylıca inceleyebilir, kendiniz veya sevdikleriniz için uygun olacak bir modele kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

15 tl onun gibi onlarca var 126 + kdv miş pöh

100 TL üstü bi kulaklığı alıp kafana takmadıysan hiç, 15 TL ile 125 TL lik cihazın aynı olduğunu sanırsın. Ne zaman ki aynı müziği ikisi ile arka arkaya dinledin o zaman anlarsın aradaki farkı. Sennheiser, Beats By Dr Dre, Bose, Koss bunlardan birer adet bi dene bakalım...

Zeka düzeyimizle alay mı ediliyor? Çocuklara karne heyecanıyla bir şirinlik edeyim derken, Çin malı Noname kalitesiz bir kulaklıkla çin işkencesi mi yapacağız? Karnede notlar kırıksa bu yukardaki kafi, yalnız daha sonra Kulak-Burun-Boğaz mütehassısına götürüp SGK yı zarara sokmamak lazım.:)) Espri bir yana, Over-Ear-Kulaklık (Kulak üstü Kulaklık) diye kategorize edilenlerden; bütçeniz elveriyorsa testlerde iyi derece almış Monster Cable Ncredible Ntune, orta standarlarda iyi bişey alayım hem bütçeme zarar vermesin hemde sound kalitesi üstün olsun diyorsan tavsiyem Wavemaster Dakota.

@25 Oca 2013 16:24 1958 yılında ilk stereo kulaklığı icat eden şirkete noname çin malı dediniz ya, ne desem bilemedim. Keşke araştırmadan yorum yapmasanız da kendinizi küçük düşürmeseniz.

@25 Oca 2013 17:28 Değerli Yorumcu, fazla aceleci davranmışsın! Koss bir Amerikan firması olabilir fakat kulaklıkların üstünde 'Designed by Koss in teh USA, made in China' yazar. Türkçesi USA da dizayn edilmiştir Çinde üretilmiştir yazar. 1955 de streo kulaklık icat etmişlerse ne ala, şimdi piyasanın neresindeler ona bak! Edison Ampulu buldu diye Edison marka Ampul mu kullanalım, Osram enerji Ampulleri dururken? Produktfanlık yapmadan önce, keşke mamulü inceleseydin!

@25 Oca 2013 17:28 Sayın Yorumcu çok aceleci davranmışsın. İncinsende incitme hayat düsturumdur. Aynı kalibrede küçük düşmek falan gibi ifadelerinize cevap vermeyerek, seviyeyi korumak istiyorum. Kem söz geçmez akçe sahibinindir. Ürün paketinin üzerinde designed by teh USA KOSS made in China yazıyor. Türkçesi USA da dizayn edilmiş Çinde üretilmiştir. 1955 de streo kulaklığı icat etmeleri hiçbir şey ifade etmez. Edison Ampulu icat etti diye Edison ampulumu yoksa OSRAM enerji tasarruf ampulumu kullanıyoruz? Ürün Türkiyede 3-15 TL değerinde değişik varyasyonları ürün yelpazesinde Diskont mağazalarda sıkça rastladığımız, Kulaklıkları üreten herhangi bir Çin Firmasına, isim hakkı izni verilerek fason ürettirilmiştir. Defacto; Noname dir. Produktfanlık yapmak yerine keşke ürünü yakından inceleseydiniz. Ben yanılmışda olabilirim. Lütfen görüş belirtirken üslubunuzu gözden geçiriniz.

@25 Ocak 2013 23:09 O zaman Apple iPhone Çin malı mı oluyor? Siz de yorum yazmadan önce düşünseydiniz...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play