Bu kez Windows 8 yapı 7955'in kendisi sızdı!

Windows 8'in 7955 numaralı yapısı da torrent'e sızdı ve bakın ortaya ne çıktı! Detaylar haberimizde.

  • Zeynel A. Öztürk

Windows 8'in 7955 numaralı yapısı da internete sızdı. Önceki sızıntı gibi bu yapı da özel bir FTP sunucusunda bulunuyor ancak çok yakın zamanda ortak kullanıma sunulması bekleniyor.

betaarchive.com'dan gelen bilgilere göre 7955 numaralı yapı bir ön-M3 yapısı ve önceden sızan 7850'den daha çok özelliğe sahip. Sızan yapıyda Microsoft'un üzerinle gizlilikle çalıştığı metro ara yüzüne sahip 'immersive browser' ortaya çıktı. Tarayıcı hakkında şu an çok fazla şey bilinmiyor ancak raporlara ve sızan görüntülere göre oldukça sınırlı bir ara yüz ve gezinme çubuğu sunuluyor.

Tarayıcı geri ve ileri düğmeleri, adres çubuğu, yenile ve bir favoriler düğmesiyle geliyor ile gereksiz öğelerden arındırılmış bir ara yüz sunuyor. Immersive browser'ı çalıştırmak için bir kayıt defteri numarasından faydalanılıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

birşey söylemek için daha erken. çıksın bakalım.

betayı sabırsızlıkla bekliyorum

hakketen çok erken. yorumlar şu an çok gereksiz.

Microsoft bilerek kullanıcıların görmesini istiyor sanki :)

isimizi gucumuzu goremiyoruz windows xp ya da windows 7 ile. insallah windows 8 hemen ciksin da, corba kaynasin artik

sızdı demeyin bari ya microsoft torrente gönderdi deyin

google'in isletim sistemi cikinca asil güzel olucak.Windows suan piyasada tek. google gibi büyük bir rakip gelince bakalim neler olucak. Ben sahsen google'a gecerim herhalde ama daha erken tabi karar vermek icin.

Vista gibi gazı verip verip sönmesinler?

Biraz daha gösterseymiş Microsoft :D

önceden bende gecerim linuxa derdim beleş yazılımlara falan sonra kullandıgım programlar yüzünden gecemiyorum adamların tek atımlık kurşunu var onuda win için atmışlar ne yazık

google'in isletim sistemi cikinca asil güzel olucak.Windows suan piyasada tek. google gibi büyük bir rakip gelince bakalim neler olucak. Ben sahsen google'a gecerim herhalde ama daha erken tabi karar vermek icin.
-------------------
geç tabii geç.. chrome kullanıp kredi kartınla alışveriş de yap.. bilgilerde uçsun gogola. savaş sırasında lazım olur abd ve israile :) kerizlerin kartından çektikleri paralarla askerlerine renkli don alırlar :)

@17.27 chrome os zaten çıktı. ancak iyi bir çıkış yapamadılar ve netbooklar için geçerli, basit bir işletim sistemi. üzerinde çok durmamış google. tam sürüm mü bilmiyorum ancak.

kullanan var mı 7955 i? nedir? stabil mi? driver vs olayları? hızlı mı? anlatın anlatın..

bu sızmalara nedenir? tabiki reklam ve kitleleri satılacak ürüne hazırlayarak, heycanlandırmak ve satışa hazır tutmak... biz bu oyunları çok gördük; birşeyin; çıkmadan, kullanılmadan adı sanı çok duyuluyorsa beklentiler yükselir ve sonuc hayalkırıklığı olduğunda vista gibi olur... Ateşle oynuyorlar, ne demiş büyükler ateşle oynama cısss! olursun, vistada olduğu gibi. birde çıkmammış birşey için sadece laf olsun torba dolsun muhabbetleri sıkıcıdır kafa karıştırıcıdır. Konuştuğunuza deymez...

reklam diyen şeker kardeşlerime şunu sormak isterim, microsoftun yada windowsun ne zamandır ucuz reklama ihtiyacı var?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play