Bu kez Windows Phone'lu bir Samsung sızdı!

Galaxy S5'le hemen her gün karşımıza çıkan Samsung, bu kez "Android'siz" yeni modeli ile karşımızda!

  • Zeynel A. Öztürk
Bu kez Windows Phone'lu bir Samsung sızdı!
Samsung'un son, gerçek Windows Phone'lu cebi

Son günlerde Samsung'dan en çok Galaxy S5 sızıntıları nedeniyle bahsediyoruz. Bu sefer ise firmanın Windows Phone'lu bir cebinin özellikleri sızmış görünüyor.

İsmi bilinmeyen, model numarası SM-W750V olan bir cep, sızan listeye göre 5 inç'lik bir ekrana sahip. Model numarasından Windows Phone'lu olduğu anlaşılan cep, 5 inç'lik bir ekranla geliyor. Cihazın fiyatı, listeye göre yaklaşık 540 dolar olacak.

Fiyatına bakacak olursak cihazın orta-üst veya üst seviye bir cep olacağını tahmin edebiliriz. Samsung, henüz bilgileri sızan bu cihazla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

Samsung, Galaxy S4 ve Galaxy Note 3 gibi Android'li cihazlarıyla tanınsa da Ativ S gibi Windows Phone'lu iyi sayılabilecek cepleri de bulunuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Samsung ativ s gibi bunuda ülkemize getirmez.

bu cihaz alınır işde amaönce özellikleirini görmek lazım ben smasung sevmiyorum nokiada sevmiyorum ama nokianın tasarımını begenmiyorum samsung tasarımda bişeyler yaparsa alırım

@08 Ara 2013 12:59 nasıl bi yorumdur bu kendi yazdıgını bile anlamamıştır allah bilir.

@08 Ara 2013 12:59 Bu nasıl bir yorumdur yaa :-) anlayan varsa biri çıksın anlatsın bizlere :-)

samsung o tasarımla wp den uzak dursun :p wp nin renkli içeriğini en iyi yansıtan lumia dır...

metal kasa telefon üretmedikçe bidaha samsung almam.. hoş başka markada almam. ne bu ya dünya para veriyoz elimizde tuttuğumuz şey plastik.. almayın arkadaşlar tasarımlar kasalar daha güzel olmadıkça hiçbir telefonu..

Bırakın herkes kendi işini yapsın. Samsung plastikle androide devam etsin. Windows'u Nokia sağlamlığına bıraksın. Paramı kuruşu kuruşuna hakeden iki telefon var. Nokia ve sony.

Bırakın herkes kendi işini yapsın. Samsung plastikle androide devam etsin. Windows'u Nokia sağlamlığına bıraksın. Paramı kuruşu kuruşuna hakeden iki telefon var. Nokia ve sony.

Samsung Ativ gibi Güzel bir model.? fakat Androd'siz,kötü bir ?süpriz.

metal mi o?

nokianın takoz gibi telefonlarına devammı diyosunuz işletim sistemi hariç resmen takozdan farkı yokk nokiayı kurtaran wpdir resimdeki telefonun aynısını yapsınlar stili harika

Plastik takıntınızmı var arkadaşlar. Yel plastik kasalı olunca kötü mü oluyor ? Ben plastik istiyorum ve metal kasadan 10 daha iyi özelliği var. Çok metal hayranıysanız gidip metal bir kılıf yaptırın hem kış geldi takız nitetine de kullanırsınız :)

hafif ve dayanıklı malzeme tercih edilir. Cehalet içinde yüzenler bunu anlamaz. Hepsi aynı cihazı kullanıp birbirlerine aynı cihazla hava atmaya çalışınca komik olmadıklarını sanıyorlar.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost