Bu kulaklığın düğmesi kulağınızın üstünde

Mobil uygulama desteği gibi üstün özelliklere sahip bu kulaklığın ses düğmesi öyle bir yerde ki...

Bu kulaklığın düğmesi kulağınızın üstünde

Kendi ses denetimine sahip kulaklıklar, telefonunuz cebinizde müzik dinlerken rahatlık sunuyorlar. Denon'un yeni kulaklığı AH-D400 Urban Raver ise düğmeyi kulağınızın hemen yanına taşıyarak farklı bir yaklaşıma imza atıyor.

Kulaklığın düğmesi, başkalarının onunla oynaması için oldukça elverişli bir yerde olsa da sunduğu diğer bir özellik, ilgimizi çekmeyi başardı. Güçlendirilmiş bas için entegre amfi ile gelen kulaklık, bir Android/iOS uygulaması yoluyla ekolayzır ayarı yapmanıza izin veriyor. Bununla birlikte kulaklığın fiyatını öğrendikten sonra ona elinizi bile sürmek istemeyebilirsiniz. AH-D400'ün yurtdışı fiyatı tam 400 dolar.

Cihazın fiyatı dışında şarj etmeden sadece 12 saat müzik dinlemenize izin veren pil ömrü de en önemli dezavantajlarından.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Buna verecek param olsa iki katını verir beats alırım

Beatsler bundan daha ucuz emin ol :)

@03 Ağu 2012 20:54 yalnız en pahalı beats bunun kadar nereye 2 katı para veriyosun acaba ?

denom köklü ve oldukça kaliteli bir markadır. beats de kaliteli ancak fiyatının bu kadar yüksek olması tamamen pazarlama harikası bir marka olmasından dolayıdır. yani bu kulaklık beats ile karşılaştırılamayacak bir kaliteye sahiptir. yazıdan anladığım kadarı ile kulaklık şarj edilebilir batarya barındırıyor. bu bence önemli bir artı. beats studio kulaklık da 2 adet AAA pil ile aşağı yukarı 12 saat dinleme imkanı sunuyor.

600 TL 900 TL bi kulaklığa verilir mi mantıksız insan dolu

beats sence bunun iki katimi :D

Haberde kesin alacaksınız diyor parasını verecekseniz hayır demem ama buna 44 dolar vermek hiç akıllıca değil o kadar etmez.

dıp tıs dıp tıs comalokko

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir