Bu masa aslında bir bilgisayar

Bir masa aynı zamanda nasıl bir bilgisayar olarak çalışır? Sorunun yanıtı özel bir tasarımda saklı!

Pratik tasarımları ile öne çıkan bir firma olan XYZ'nin ofisler için önerdiği masa konsepti "masaüstü bilgisayar" kavramını değiştiriyor ve "masaiçi bilgisayar" kavramını ofislere sokmayı hedefliyor. Görsel olarak oldukça şık bir masa olan bu yeni tasarımın içerisinde komple bir PC barınıyor.

Terfi edilebilen ve güncel donanımları kullanabilen masa-bilgisayarın sol tarafında CD/DVD ve USB çıkışları görülüyor. Donanım terfisi gerektiğinde masanın üstü kapağı kaldırılıp içerideki elektronik bileşenlere ulaşmak mümkün.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

wayy be çok ilginç bence iyi düşünmüşler parçalarıda değiştirilebiliyo daha ne olsun sadece biraz taşıması zor ve zahmetli ama ofisler için iyi düşünülmüş..

ee peki ustune cay kahve dokuldugunde ne oluyomus? :)

Hırsızlar artık bilgisayarları zor götürür :D

çok güzelmiş.

BUNUN 12 KİŞİLİK OLANI DA VARMIYKİ
İŞ TOPLANTILARI İÇİN
:DDD

ÇOk güsel roce in coke gibi:D

tabi kahvelerde kullanmak icin su gecirmeyen modellerini uretmek lazim, cay kahve dokunce bisey olmasin. aslinda tam da mutfak icin, ocagi da buna entegre edebilirsek arkadashlar artik ocaklari da programlayabiliriz, shu saatte shu pishecek bu kizaracak gibisinden. Ve hirsizlik olaylarini engellemek icinde masanin acilabilen parcasina kilit sistemini veya alarmli kod girilebilecek bisheyler yapmak lazim. Acaba masanin ustu dokunmatikmidir? aslinda ekranin aynisindan bi tane de masaya dahili dokunmatik ekran sheklinde entegre edilebilirse guzel ocakmish. en azindan oyle bi modeli de lazim. ha unutmadan dock station de lazim masaya opsiyonel olarak. bu shekilde bi masayla cok guzel sunum yaparsin, ders yaparsin, ish yaparsin abi ish. guzel bi gelishme bunu sevdim.

güzel fikir..

çok güzel yanlız bence klavye ve bir de tochpad şeklinde bir çizim alanını o kapağa tümleştirselerdi çok daha güzel olurdu ama klavyeyi filmlerde gördüğümüz lazer klavye olması lazımki kullanıcı klavyeyi istediği konuma taşıyabilsin :)

bu pc ofıslerımıe gelırse cok guzel olur bence

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir