Bu sefer iPhone 7 Pro da göründü!

iPhone 7 Pro'dan gelen bu görüntü, şimdiye kadarki iPhone sızıntılarına anlam kazandırabilir!

  • Zeynel A. Öztürk
Bu sefer iPhone 7 Pro da göründü!

iPhone 7'den gelen sızıntılar, bir yandan telefon hakkındaki bilgilerimizi artırırken, fotoğraflar aralarındaki çelişkiler nedeniyle bir yandan kafamızı karıştırıyor. NoWhereElse.fr'nin sızdırdığı son görüntüde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın yanında bir iPhone 7 Pro da görünüyor.

Her sızıntı için geçerli olan kural, burada da geçerli: Bu görüntüler gerçek iPhone 7 modellerini yansıtmıyor olabilir. Sızan fotoğrafta iPhone 7 Pro, çift kamerası ve smart connector portuyla öne çıkıyor. Pro'nun sahip olduğu diğer özellikler arasında 256GB'lık depolama alanı bulunuyor.

Bu görüntü, bazı iPhone sızıntılarında çift kameradan bahsedilirken, bazılarında neden tek kameranın gösterildiğini açıklıyor olabilir. Telefonların arkasındaki "S" işareti, dikkat çeken bir başka detay. iPhone 6S ve iPhone SE ile yeni tanıştığımızdan, içerisinde "S" harfi olan bir iPhone, garip bir tercih gibi görünüyor. Tabi, bu kasalardaki "S" harfinin bir önemi olmayabilir ve yerinde telefonların final sürümlerinde gerçek model isimleri yazabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Niye arkalarinda ''s'' yaziyor ?

@19 Temmuz 2016 19:39 iphone 7s modeli olduğu için

Ne yenilik be vay vay vay resmen adamlar yeni bir çağ başlattılar

Şimdide lg çakması olmuş. Eskiden iphone tarzı vardı (steve jobs varken) herkes ona özenirdi. Şimdi iphone herkesten özeniyor. Eskiden yenilik yapardı şimdi yıllardır var olan özelliğe isim takıp yenilik diyor. Apple steve jobs ile birlikte öldü. Apple fanboyları bunu kabullenemiyor. Nerede ios 6? Nerede o güzel cam tasarım? Tasarımı bozdu parmak izi tarayıcısına touch id dedi. Basınç algılayıcıya 3d touch dedi. Aslında bunlar yıllardır var. Çoğu özelligi android ve windows phone dan çaldı.Bitti

7 Pro bi 12.000? falan olur her halde

@20 Temmuz 2016 03:06 hakkıdır :D

ıphone 6s tasarımmı daha güzel

konsept replikası bunlar bu kadar soluk renkte bir kasa olamaz

acayip çirkin olmuş ya. hiç yakışmamış apple a

iPhone 7 çıktığında almak mantıksız çünkü 7S de çıkıcak ben iPhone 6 yı aldıktan 1 hafta sonra 6S çıktı

Sen de yorum yaz