Bu sene yeni bir Note Edge gelmeyebilir!

Yeni dedikodulara göre Samsung, heyecanla beklenen bu Galaxy modelini hiç üretmeyebilir!

Bu sene yeni bir Note Edge gelmeyebilir!

Samsung, geçtiğimiz seneki IFA'da Galaxy Note 4'le birlikte bir de kavisli ekranlı Galaxy Note Edge'i tanıtmıştı. Ancak Note Edge, tüm dünyada satışa sunulmamış, yalnızca belirli bölgelerde, kısıtlı olarak dağıtılmıştı.

Önümüzdeki Eylül ayında Samsung'un her iki telefonun da yeni sürümünü tanıtması beklenmekteydi, ancak görünüşe bakılırsa yeni bir Note Edge ile tanışmayacağız. Sammobile'ın haberine göre Galaxy Note 5, 5,89 inç'lik 2560x1440 piksel çözünürlüklü bir cihaz olacak ve 4.100mAh kapasiteli pille gelecek. Gücünü Exynos 7422 işlemciden alan cihazda S Pen ve 4G LTE desteği bulunacak. Note 5'in yalnızca 7,9mm kalınlığında olacağı iddia ediliyor.

Firmanın yeni bir Note Edge üretmeyi neden düşünmediği ise bilinmiyor. Tahmin yürütecek olursak bu durum, yakında çıkması beklenen büyük Galaxy S6 Edge Plus modeliyle ilgili olabilir.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Yani Note 4 den daha kötü çekim yapan bir telefonun sadece bir kenarı eğik diye 600 TL Pahalı olursa üretmez tabii :)

@24 Haziran 2015 17:39 Samsung rahat durmaz, dört köşesini eğik yapar "Samsung Note Four Corners" adıyla millete bilmem kaç lira farkla satar.. adamların gözünü üretim hırsı bürümüş..İşin Takdir edilecek noktası ise üretim ekonomisinin Güney Kore'yi nerelere getirdiği.Hem üretemiyoruz hem de kolay kolay beğenmiyoruz farklı bir milletiz.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir