Bu telefonun pili kolay kolay bitmiyor!

Bu cebin şarjı 67 gün boyunca bitmiyor, üstelik fiyatı ile şaşırtıyor: İşte Samsung'un pil canavarı.

  • Gökay Özbudak
Xcover E2370'un pili kolay kolay bitmiyor!
Görüntüye önem verenler bu telefona rağbet göstermeyebilir...

Çabuk şarjı biten, kitlenen, yavaşlayan ve karmaşık akıllı telefonlardan sıkıldıysanız bu telefon tam size göre. Samsung'un yeni Xcover E2370 telefonu oldukça basit görünümlü ve olabildiğince dayanıklı.

Tamamen plastikle çevrili telefon düşmeye dayanıklılık bakımından IP54 sertifikalı. Ayrıca kolay kolay da üzerinde toz biriktirmiyor. Telefonun şarjı ise akıllı telefonları çok kıskandıracak türden; bekleme süresi tam 67 gün. Yani telefonu 2 ayı aşkın bir süre bir yerde bıraksanız da şarjı bitmiyor. Telefonun konuşma süresi ise 22 saat.

Samsun Xcover E2370'in tam ne zaman piyasada olacağı henüz bilinmiyor ancak gelecek ay Avrupa'da 100 doların altında satışta olması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

philips'in telefonları daha şekil 1 ay bekleme 10 saat konuşma süresiyle.

Iphone 3g var onu satıp bundan alacağım

yani tatilden önce şarj et, gelince de şarja gerek kalmayacak, bir ara şarj ederim gibi... bence harika...!!!

saygılarımla

benim hep sorduğum soru madem böyle bir teknoloji neden bunu akıllı telefonlarda kullanmıyorlar. mesela iphone 2 saat internete dayanamıyor pili

o zaman pil canavarı değilde pil cimrisi demek daha doğru

bi ara philipis yapıyordu böle şeyler sonra noldu bilmiyom

çok güzel birşey yani insanın başına kötü bir olay gelse kolay kolay telefon pili problemi olmaz

kagit pilerin gelistirdigini okumustum net'te zaten eger su pillerin depolama ve kullanim surelerni artircak bir teknoloji gelisise hem mobil cihazlarin islev ve talep artacak hemde elektrikli arablari artik kulanmaya baslayabilicegiz,bmw'nun mini cooperlarda denedigi bir sytemle bir dolum pille 100km gidile biliniyor ve pilin dolum suresi 6-8 saat
yeni pil teknolojilerin gelistirlmesi sart gibi gorunuyor

türkiyeye geldi 90 küsür TL

"benim hep sorduğum soru madem böyle bir teknoloji neden bunu akıllı telefonlarda kullanmıyorlar. mesela iphone 2 saat internete dayanamıyor pili"

Sorusuna cevap şu şekilde olur:

Burada teknolojik olarak pek bir yenilik yok. Pil gene aynı pil. Yanlızca telefonun hiçbir fonksiyonu yok bu pili harcamak için. iPhone ve benzeri telefonlarda 3 inç'in üstünde ekran wi-fi, 3g, gps gibi bir sürü ekipman var. O yüzden yanlızca 2 gün bile dayansa piller mutlu oluyoruz...

"alo deyim,mesaj çekeyim bana yeter" diyenlerin olsa olsa sorunları batarya ve dayanıklılıktır.bu telefon bence tam onlara göre :)

ayrıca böyle bi telefon kullanmak insana keyif veriyo.teknolojik telefonlardan hep daha fazlasını istiyoruz.ama bunlarda bi özellik gördükmü "aa buda varmış.süper ya" diyebiliyoruz.buda ayrı bi olay.zaten burdan görüldüğü kadarıyla müzik bile çalıyo menünün sağ üst köşesindeki işarete bakılırsa :D:D

n79+xcover :D n79umu satmam ama xcoverı sevdim türkiyede vergiler ile 200tlyi bulr n79+xcover güzel ikili olurlar

metin
o'zaman bu yeni model ve Teknoloji samsung Wave 723,bu problemli? iphone 4 kadar güzel,fakat Tekniyi kusursuz ve daha üstün bence.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play